KONYA HAYVANCILIK-- TOHUM-SULAMA TEKNOLOJİLERİ VE BİTKİ BESLEME FUARI -18-Şubat 

01.02.2010
5,124
1,139
Aksaray

Arkadaşlar bu yıl tüyap konya tarım fuarını yine 2 farklı tarihte yapıyorlar,18-21 şubatta ilk fuar 2.fuar Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı24-28 mart tarihinde ilk fuara kimler gelecek trakkuluüp olarak belirlenen bir günde fuar buluşma organizasyonu yapalım.

http://www.tuyap.com.tr/tr/index.php?main=m_fuar&fbid=3&left=l_konya&fid=3

Ynt: KONYA HAYVANCILIK-- TOHUM-SULAMA TEKNOLOJİLERİ VE BİTKİ BESLEME FUARI -18-Şubat 

Arkadaşlar fuara kimler geliyor cevap yazan olmamış modöratör arkadaşımız konuyu sabitlerse iyi olur konu kaynamaz.

Ynt: KONYA HAYVANCILIK-- TOHUM-SULAMA TEKNOLOJİLERİ VE BİTKİ BESLEME FUARI -18-Şubat 

tekirdağ dan gelicem 2. etap için

konya ya ulaşımı nasıl yapmak daha mantıklı ?

araba masraflı ve yorucu oldu
uçak ?
hızlı tren .

konaklama için tavsiyeniz var mı ?

Ben uctugu seneden beri, Konya Tuyap fuarina planli gitmeyi biraktim. O sene rastlarsa gidiyorum. Pazar gununu dahil etmemek ile de disaridan gelen olmasin demisler zaten sagolsunlar. 21 Subat ' ta rastlarsa ugrayabilirim ben.

Arkadaşlar 2. fuara zaten birçok üyemiz gelecek her yıl Konya fuarında büyük trakkulüp buluşması yapıyoruz bu ilk fuara kimler gelecek geçen yıl trakkulüp olarak ilk fuarda buluşma gerçekleştiremedik bu yıl kimler gelecek öğrenelim en azından bir araya gelip tanışma sohbet etme imkanı bulabiliriz.