New Holland Arka Çamurluk Fiyatı

06.12.2012
4,450
2,132
ISPARTA

Arkadaşlar aşağıda resmi görülen bildiğimiz arka çamurluk imal eden yan sanayi firmaları var mı? Yada ucuz satan yerler?

Galeride bir 60-56 traktör vardı durumu iyi fakat çamurluklar ölmüş. Bizde alırsak değiştiririz diye düz arka çamurluk fiyatını araştırdık. İnternet üzerinden bunları imal eden firma bulamadık. New Holland yedek parça satan bir yer bulduk oraya sorduk ama fiyatlar aşırı yüksek.

Bu çamurlukların tanesi 1.040 lira...! Çiftine 2.080 lira fiyat istediler. Massey Ferguson için durum böyle değil. Parçaları çok ucuz. Eğer Konya yapımı yan sanayi alacak olursanız fiyatlar kat kat ucuz.

Güya New Holland yerli traktör! Yurt dışından gelen bazı traktörlerin parçaları bile daha ucuz. Bu traktörü almaktan vazgeçtik gibi. Siz siz olun kaportası hasarlı New Holland almadan önce parça fiyatlarını araştırın.

Ynt: New Holland Arka Çamurluk Fiyatı

Bende benim 640 ı komple gövde boyası dahil 1500 istediler bende kendi kendime çürük kabortayı boyatacağıma sıfırını alsam hemen hemen aynıya gelir demiştim bizimkinin de fiyatı aynıdır hemen hemen :-(

Ynt: New Holland Arka Çamurluk Fiyatı

144fenomen link=topic=81636.msg968421#msg968421 date=1423490371' Alıntı:
Bende benim 640 ı komple gövde boyası dahil 1500 istediler bende kendi kendime çürük kabortayı boyatacağıma sıfırını alsam hemen hemen aynıya gelir demiştim bizimkinin de fiyatı aynıdır hemen hemen :-(

Köşeli çamurluk takım 550 lira : 2 = tanesi 275 lira.
http://www.sayarotomotiv.com.tr/kategori-8194-fiat_450480540640.html