yeni zetorlar subat 15den sonra gelmeye basliyomus bilginizi

Ynt: yeni zetorlar subat 15den sonra gelmeye basliyomus bilginizi

hacı abi.. günlük takip eden biz müjdeyi veren sen alacağın olsun :)

o değil bu sefer de gelmezse adımız yalancıya çıkcak :)

kimle görüştün cengiz beylemi?

kapadokya link=topic=81652.msg968584#msg968584 date=1423508643' Alıntı:
Zetorlar geliyormus ve eski servislerle gorusuluyormus servislik ve bayilik hayirlisi olsun
kasımda gelecekti sözde şubat oldu şimdide.yarın bı bakarsın bahara kalır. Gelsinde görelim artık forumdan alan olursa bılgıler alırız.var mı acaba almayı düşünen

Valla kaç aydir bakiyorum ha geldi gelecek derken gözümüz yollarda kaldi şuan konyada var 7441 eski. Modeller ama yeni kasa 33 yazmis yaza kadar satilmazsa benim yasli kurta kardeş olacak insallah

70 ilk on numara beş yildiz bi gelseydi şunlar biraz ucuz verseler basta yemin olsun herkes alir Türkiye de tek olur mazot bu kadar pahaliyken az yakip çok çeken tek motor diyorum yillarin tecrübesine dayanarak

yusuf canın sağolsun:)

lakin kader utansın.. motor motorda bahtı burda kara..

facebookta buranın köylerinden birine rastladım bizim 6421 ' i anlatıyom.. verdiği cevaba bak.. (6421 zetoru onların köyden biri kiralamıştı yazın bu da gözüyle görmüş..)

Umut Özkan 4-12 SERİ 3.. bayburta 70 bg 4x4 motorun işi.. bu 64 ve 4x2 çekecek diyom:)

Sedat Acar Biliyorum amcamda massey var ondan15 beygir fazlaydi zetorla gitmedi yasar enistemde yanimizdaydi

not: bu dediği zaman biz 6421 ' i daha bakıma sokmamıştık 2. el alındı ve ciddi bakımsızdı..