SON PART FIAT 65-46 DT İLE AYÇİÇEK SAPLARINA CİGULİ ÇEKİMİ 2014...!!!

SON PART FIAT 65-46 DT İLE AYÇİÇEK SAPLARINA CİGULİ ÇEKİMİ 2014...!!!

29/08/2014

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da Fiat 65-46 DT ile ayçiçek saplarını kıyıyorum. Bu fotoğraflar ayçiçek sapı kıyımından son fotoğraflar...;)

alipasalierkan................;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: SON PART FIAT 65-46 DT İLE AYÇİÇEK SAPLARINA CİGULİ ÇEKİMİ 2014...!!!

Senden büyük mü bu Erkan 65 benim 17 yaşımın hatırası 87 de aldık 97 de verdik .Leylekler ile güzel çıkmış fotolar

O zaman MF VE fıat rekabeti vardı bayıler arasında bizim.

Fıat lar bir iki yıl içinde 20 kadar oldu kasbada MF satışları durdurmanın yollarını arıyorken 65 çift çeker yeni alan bir arkadaşa (tek çeker geniş lastik)285 MF li başka bir arkadaş tabi bayinin de desteği ile peş peşe bağlamayı teklif ediyor ben yetişemedim göremedim ama, toprak zeminde 65 çekmiş asfalt zeminde ise gören arkadaşlar anlatıyor Mf bir yapıştı asfalta o lastiklerin çökmesi ile 3 tırnak palet gibi tutunan MF asfaltta sürklüyor 65çift çekeri aynı bu senin ki gibi hisar kabinli idi çok kızdık fıyatçılar olarak su doldurdu o fıyatçı arkadaş lastiklere ama nerde bulacaksın MF ciyi , istediği oldu bir kere haberler yayıldı gitti .

Senin bu hisar kabinli 65 in çok hatıraları var bende .

Ynt: SON PART FIAT 65-46 DT İLE AYÇİÇEK SAPLARINA CİGULİ ÇEKİMİ 2014...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

ismail_17 link=topic=81668.msg969016#msg969016 date=1423589530' Alıntı:
Senden büyük mü bu Erkan 65 benim 17 yaşımın hatırası 87 de aldık 97 de verdik .Leylekler ile güzel çıkmış fotolar

O zaman MF VE fıat rekabeti vardı bayıler arasında bizim.

Fıat lar bir iki yıl içinde 20 kadar oldu kasbada MF satışları durdurmanın yollarını arıyorken 65 çift çeker yeni alan bir arkadaşa (tek çeker geniş lastik)285 MF li başka bir arkadaş tabi bayinin de desteği ile peş peşe bağlamayı teklif ediyor ben yetişemedim göremedim ama, toprak zeminde 65 çekmiş asfalt zeminde ise gören arkadaşlar anlatıyor Mf bir yapıştı asfalta o lastiklerin çökmesi ile 3 tırnak palet gibi tutunan MF asfaltta sürklüyor 65çift çekeri aynı bu senin ki gibi hisar kabinli idi çok kızdık fıyatçılar olarak su doldurdu o fıyatçı arkadaş lastiklere ama nerde bulacaksın MF ciyi , istediği oldu bir kere haberler yayıldı gitti .

Senin bu hisar kabinli 65 in çok hatıraları var bende .

Benden bir yaş büyük abi. Benimde ilk gördüğüm traktör. Dilim dönmezken daha sesini duyunca tam tam dermişim. Küçükken hep resimlerini çizermişim defterlere...:D Köyün ilk çiftçeker traktörüdür. Bizde de anıları çok...