15 bin tl civarı ot balya makinası aranıyor ... PEŞİN

Arkadaşlar 15 bin tl civarı sadece ot bağlamak için balya makinesi arıyorum. Haşbay olup olmaması önemli değil. İpli makina olsun yeter. Sizce bu fiyata makina bulabilir miyim. Fazla para bağlayacak maddi durumum yok ama kendi işimiz için makina almamız lazım. Çevrenizde bu fiyatlara makina satan varsa bilgi verebilir misiniz. Şimdiden teşekkürler

Ynt: 15 bin tl civarı ot balya makinası aranıyor ... PEŞİN

teşekkür ederim arkadaşlar. böyle sahibinden satacak kimse yokmu. galericiler olmayacak paralar istiyorlar makinelere. bir de neden bu kadar pahalı acaba bu makineler

Elimde 2 tane Haşpaysız ot yonca için Gallignani Gold 5690 var 2005 ve 2006 model Makinalar eskısehırde ama o dedıgınız rakamlarda değil fiyatları....gecen sene 18.000e 5190 sattım 2000 model ipli TR nin en temiziydi....15.000 cıvarına alcagınız makinadan çokta hayır beklemeyın acıkcası....Bu arada galerici yada al sat yapan birisi değilim Amcamın vefatın dolayı makinalarını satışa çıkardık...he modeli yüksek olsun derseniz 2013 GOLD ve 2009 Paksan 8002 haspaylıda var elimde :) Özel mesaj yoluyla iletişime geçebiriliriz düşünürseniz....

Selamınaleykum. 15 olmaz biraz fazla olur. Sizdeki makineler hakkında marka model ve fiyat hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz

cem caka link=topic=81680.msg970427#msg970427 date=1423854592' Alıntı:
Selamınaleykum. 15 olmaz biraz fazla olur. Sizdeki makineler hakkında marka model ve fiyat hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz

Aleykum selam Bızdekilerim ikisi de GALLİGNANİ marka 5690 GOLD modeli biri 2005 diğeri 2006 model

Cem bizim de model yükseltme niyetimiz var bu yıl. Şu an 2007 model Elibol var. Makinanın bakımlarını kendim yapıyorum. Çalışması, sap yemesi güzel, temiz kıllanılmış bir makinadır.

- pistonlu pikap (toplayıcı)
- genişletilmiş 9 ' lu ip sandığı
- büyük lastik sıfır

15 zor ama 17 civarı verebiliriz.

Aslında kesin satılacak diye de birşey yok. İşimizi on numara yapıyor. Onun yerine alacağımız makina da ondan fazla bi iş yapmayacak, ondan fazla bi performans göstermeyecek eminim.

Paylaşımlar bolca fotoğraf-videosu mevcut.

Yaptığı işçilik şu paylaşımda mevcut:

http://www.trakkulup.net/yem-bitkileri/150-dekar-yonca-(sabah-0600)-part-3/

Not: kaporta akşamını, ağırlık yapmaması için bi söktük. Yaba kafesine kadar tüm parçaları durmakta.