'30 yıldır yanlış biliyormuşuz'

Ynt: '30 yıldır yanlış biliyormuşuz'

o demiş, ingilizler onaylamış vs..

ayrıca biçok bilimadamı da var.. kenan demrikol vs.. organikçiler vs..

ama HEPSİNDEN önemlisi 90 ' a dayanmış dedem :)

çayıma şeker atmam ama yağı az kalsın içerim ve Allah ' a şükür kilo sorunum yok hiç olmadı :)

MERADA otlamak şartıyla kırmızı et bilmem kötüymüş...

hayvansal yağ yenmezmiş.. iç yağı bilmem ne yaparmış.. HİÇ dinlemedim bu yaşıma kadar.. alayı gelsin yine inanmam.. buldumu yumulur yerim :)

Millette ne yiyeceğini şaştı biri diyor yağ yemeğin diğeri diyor şeker tüketmeyin onların dediklerine bakarsak en iyisi aç gezmek ancak o zaman sağlıklı oluruz ;D Ben televizyonda onu yiyin bunu yemeyin tarzı programlar gördüm mü hemen değiştiriyom boşuna bakıp vakit harcamaya gerek yok bence :)

İsmail abi.. şimdi millet doktormusun der ama yine de yazcam;

*EN sakat tehlikeli İŞ.. YİYİP YATMAK!

*MERADA otlamak şartıyla hayvanın yağını eritin içerim.. HİÇ korkma..

*çaya şeker attığın sürece zayıflama-göbeksiz olma şansın ÇOK az

*bilumum nezle-grip soğuk algınlığı için senelerdir SADECE.. soğan-sarmısak-bal-zencefil kullanırım.. bikaç da bitki yağı vs.. antibiyotiği bırak, aspirin dahi en son ne zaman yuttum hatırlamıyom..

*Abur cuburdan kaçarım.. COLA-FANTA İÇMEM.. eve sokmam..

*Zeytinyağı-tereyağı içyağı gerisi hikaye :)

aslında herkes kendi doktorudur.. ve

'ilaçlarınız yiyecekleriniz, yiyecekleriniz ilaçlarınız olsun' vesselam..

Bu ingilizler ve Amerikalılar devamlı itiraf ederler zaten. Geçen zamanda başka bir haber vardı İngiltere sallandı... 30-40 yıldır insanlara sattıkları en önemli ilaçlar yalanmış. Kendi vatandaşlarını kandırmışlar.

Ben bunlara inanmam. Bunların tavsiye ettiklerine güvenmem. İlk dikkat edilecek konu yediğiniz helal olacak, temiz olacak. zaten Peygamberimiz s.a.v. en sağlıklı yeme içme konularını bildirmiş.

Hatırlarsanız bitkisel ilaçlara kocakarı ilaçları deniyordu ve halka yalancı ilaçlar çok pahalı satılıyordu. Son yıllarda İBRAHİM SARACOĞLU anlatmaya başlayınca kimse çıt çıkaramıyor.

devam..

VİTAMİN hapları BALIK yağları külliyen inanmam.. yemem..

1 yemek kaşığı gerçek-taze arı poleni ALAYINA BİN basar..

İnsanın canının çektiği hiç bir doğal ürün aşırıya kaçılmadığı sürece zararlı değildir.

Tereyağını çok severim, hele bir de yumurta kıracaksın üzerine bak canım çekti :D.

UÖZKAN.77 link=topic=81696.msg969529#msg969529 date=1423682578' Alıntı:
devam..

VİTAMİN hapları BALIK yağları külliyen inanmam.. yemem..

1 yemek kaşığı gerçek-taze arı poleni ALAYINA BİN basar..
polen bı işe yaramaz onun yerıne bı kasık bal daha vıtamınlıdır emın ol ama gercek olucak

arkadaslar dogal buldugunuz her seyı tuketın yanlız un seker tuz dan uzak durun balı her gun bır kasık yıyın canan karatay a da guwenın :)

Vallahi kimseye güvenim kalmadı :D. Tıp, bilim de bir yere kadar demek ki. Dün zararlı dedikleri şey bugün faydalı oluyor. O yüzden canınız ne çekiyorsa yiyin, hatta imkanınız varsa kendiniz üretip de yiyin :D.

iyi bal + polen olay bitmiştir..

propolis MÜKEMMEL bi madde.. ayrıca yara-yanık izi vs geçirme özelliği de var..

bi zaman ayağımın altında mercimek kadar bi şişlik var.. kesiyom olmuyo kazıyom olmuyo hep tekrar çıkıyo.. aslında bi rahatsızlıkta vermiyo ama iş olsun işte..

bigün rahmetli kayınpeder dediki getir jiletle kökünden kazıyım kurtul.. kökünden kazıdı.. tuz bastı.. ayağım baya kanadı bikaç gün üstüne basamadım.. bi baktım aynen yine çıkmış..

artık uğraşmıyacam dedim.. zaten senelerin yarası..

bigün abdest almışım.. ayağımı kurularken aklıma sıvılaştırılmış küçük bi propolis vardı o geldi..

macunlaşmış propolisten parmağımın ucuyla azıcık yaranın üstüne sürdüm..

Allah inandırsın bu olaydan 3-5 gün veya 1 hafta sonra yarayı değil izini bile bulamadım.. o kadar.. kim ne derse desin bizzat başımdan geçti.. bi ara öbür ayağımdamıydı diye hayret ettim.. izi bile yok oldu..

Kola ile felakete götüren 60 dakika

http://www.yenisafak.com.tr/foto-galeri/kola-ile-felakete-goturen-60-dakika-2003326

Bunların (sermaye piyasalarının köpeği olan bilim insanları {insan diyorum, adam değiller çünkü} ) bugüne kadar bize yaptıkları en büyük kötülük, zeytin yağımızı alıp yerine margarini koymalarıdır.

Bitirdi bizi. Sokakta yürüyen her 3 kişiden 1 ' nde kolesterol var.

UHT süt
Katkılı konserveler
Karışım Etler
Kola
Meyvalı sodalar (en zararlı alkolsüz içecek)
Mutasyona uğramış tavuklar
Goda boyaları..

Daha neler çıkacak.

30 yıl önce, Tekirdağ ' da yıllık kanser vakası 23.
Bugün 3899.

Insanlık tarihi 300 milyon yıldır var ve son 30 yıldaki hastalık patlamasını düşünün.

Yediklerinize dikkat edin.

Özellikle beyin gelişimi için, et başta olmak üzere bol bol hayvansal gıda tüketmeye çalışın, bal hariç bozulmayan her şeyden uzak durun .

Not: 'etten uzak durun, insan otoburdur' diye bağıran vejetaryan tipler türedi bu sıralar piyasada.

O arkadaşlar içinde 'geviş getirebilenler' varsa, sözlerine kulak verin.

Gıda Hareketi diye bir site var.
başkanlığını Kemal Özer ' in yaptığı bir oluşum.
aynı kişinin katıldığı programların videoları da var.
arattınca bulursunuz.

uzun bir süredir takip ediyorum...
anlattıkları beni ürkütüyor doğrusu...

rafine şeker,
rafine tuz,
rafine un
başta olmak üzere endüstriyel işlem görmüş her türlü gıdadan, GDO ' lu ve Hibrit ürünlerden uzak durun,
sağlıklı yaşayın...

http://www.gidahareketi.org/

UÖZKAN.77 link=topic=81696.msg969702#msg969702 date=1423698147' Alıntı:
iyi bal + polen olay bitmiştir..

propolis MÜKEMMEL bi madde.. ayrıca yara-yanık izi vs geçirme özelliği de var..

bi zaman ayağımın altında mercimek kadar bi şişlik var.. kesiyom olmuyo kazıyom olmuyo hep tekrar çıkıyo.. aslında bi rahatsızlıkta vermiyo ama iş olsun işte..

bigün rahmetli kayınpeder dediki getir jiletle kökünden kazıyım kurtul.. kökünden kazıdı.. tuz bastı.. ayağım baya kanadı bikaç gün üstüne basamadım.. bi baktım aynen yine çıkmış..

artık uğraşmıyacam dedim.. zaten senelerin yarası..

bigün abdest almışım.. ayağımı kurularken aklıma sıvılaştırılmış küçük bi propolis vardı o geldi..

macunlaşmış propolisten parmağımın ucuyla azıcık yaranın üstüne sürdüm..

Allah inandırsın bu olaydan 3-5 gün veya 1 hafta sonra yarayı değil izini bile bulamadım.. o kadar.. kim ne derse desin bizzat başımdan geçti.. bi ara öbür ayağımdamıydı diye hayret ettim.. izi bile yok oldu..

Kola ile felakete götüren 60 dakika

http://www.yenisafak.com.tr/foto-galeri/kola-ile-felakete-goturen-60-dakika-2003326
propolis evet aynen öle mucızevı bır seydır arılar onu kovanları geneelıkle hava almasın dıye yapar ınanılmaz dır onun etkılerı her gun mercımek kadar yemek ınsanın dırencını artırır ve mıde ve seker hastaları yesın hastalıklarınıda gozle gorulur farklar olacagını goruceksınız bu arada dunyada tek bozulmayan gıda madeesı baldır . yeterkı gunes gormesın kavonozda 80 yıl dursa bısı olmaz ac kapagını ye