Yabancıya Gitmesin. Satılık Gopro Hero HD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle merak etmeyin. Çekimler devam edecek, goproyu satma amacım üst modele geçmek. Kısmetse Hero4 almaya niyetleniyorum. Bu yüzden önce bendekini satıyorum. Önce buraya koyayım dedim. Almaya niyetli arkadaşlar olursa sevinirim. Yabancıya gitmez en azından.
Kamerayı bilen bilir. Ertaç abiyle başlayan efsaneye ben de birşeyler eklemeye çalıştım. İnşallah devam edeceğiz yeni kamerayla. Niye hero4 almak istiyorum diye sorarsanız. Öncelikle arkada ekranı var. Tabi şu anki de yetiyor ama, yaza Avrupa seyahati planlıyorum ve orda daha iyi çekimler yapmam lazım,zira Hero4 modeli 12 mp çekiyor.

Bunlar da paket içeriği, kamera, su geçirmez kabı, açık kapak, düz zemin aparatı ve birkaç baplantı ekipmanı vereceğim. Başka ekipmanlar isterseniz sahibinden.com ' da hesaplı mağazalarda bulabilirsiniz. ORijinalleri baya pahalı çünkü. Fiyat olarak 400 TL diye düşünüyorum. İlgilenen arkadaşlarla özelden veya buradan konuşabiliriz. Daha akıcı bir konuşma için Watsapp ' tan da yazabilirsiniz. 05389281090 numaram. Arayabilirsiniz de, ama gündüzleri okulda oluyorum. Akşam saatlerinde konuşabiliriz.

Teşekkürler herkese. İyi geceler.

10920947_10153087964809096_3595962423314008151_n.jpg

156080_10153087964044096_8802449360717498132_n.jpg

Ynt: Yabancıya Gitmesin. Satılık Gopro Hero HD

Konuyu İlk Açınca Aramızda Berk ' ten Başka GoPro Sahibi Var da O Mu Satıyo Acaba Dedim :D
Hayırlı Satışlar Berk... Maşallah Ertaç ' ın Bu GoPro ' da Tüm Kulübü Gezecek Heralde :D
Hero4 Pahalı Ya Bende Hero3+ Düşünüyorum Ama Hayırlısı :)

Ynt: Yabancıya Gitmesin. Satılık Gopro Hero HD

Dejavu oldu ya La :) gopro yine satışta. Aslında bi gopro niyetim vardı ama askerlik işini aradan çıkartıp öyle alırım artık. Hayırlı satışlar Berk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...