hattat'mı? mf'mi

Arkadaşlar ben de mf240s var bi 4*4 le değiştirmeyi düşünüyorum hattat a50 hoş duruyor yada c3050 siz değerli hattat kullanıcıları yorumlarınızı bekliyorum

Ynt: hattat'mı? mf'mi

bende bu gün fuarda inceledim hattatı güzel traktör b3080 çok uygun fiyat olarak ta zaten b serisi valtra olarakta yurdışında satılıyormuş ağırlıkların bazılarında hattat bazılarında valtra yazıyor
240ında üstüne baya koymuşlar yeni çıkan 240 da 67 beygir gücünde bağ bahçeye uygun alçak olarak çıkacakmış fuarda bi tane fotoğraf var ama henüz tam olmamış sadece fuara yetiştirme için bazı eksikleri tamamlayamamışlar koltuk daha alçak olarak başka koltuk olacak hava filitreside içeriye gömülecekmiş

Arkadaşlar paylaşımlarınız için teşekkürler kullanan. 240 rampa iniş çıkılarda hiç güven vermiyor fren istemi çok kötü fazla yük atamıyom biraz fazla attınmı kızaklıyo çıkarken çıkarmıyo rampada bi kaldınmı frenler kaçıra biliyo bayır arazilrde sıkıntılı vesselam duz yollarda nakliye traktoru 4*4 olmazsa olmaz

hattat c3050 veya c3055 arkana bakmazsın kardeşim ömürlük traktör dünyada 132 tane ülkeye satılıyor çevremizde yok diye düşünmeyelim dünyaya satılıyor ingiltere fransa almanya gibi teknoloji kalitesi yüksek ülkelerde dahil.. para kolay kazanılmıyor çöpe atma eski 240lar gibi 20 sene kullanacağın bir traktör al oda hattat 16-8 veya 12-12 vitesleride mevcutmuş..
şimdiden hayırlı olsun diğer markaları kötülemiyorum yerlide enkaliteli.. oyğzden

Sağolun dostlar ben şu kadar aydır yada yıldır kullandım diyen arkadaşlar yokmu artıları şunlar eksileri şunlar diyecek bende mf 240 var onu değiştirmeyi düşünüyorum bi 4*4 le arazilerimiz bayır yollarımız rampa 4*4 daha kullanışlı olacak benim için başka çeşit trktor yok yakın çevrede hep mf 240 a kadar olan modeller bizim köyde 2 tane nh var o kadar çevrede de bir kaç tane 54 c o sebebden 240 la mukayese ediyorum araştırdığım markalar ı

bizim köyde hattattin 240 2 adet oldu.mf nin 240 3 adet oldu.bunlar 2015 model.mf nin 240 nin iki remork la çıkamadığı rampayi hattatin 240 çıkıyor adam 4 lü 10 numara pulluk takıyor.3080 ler de güzel olduğunu duyuyorum.gücün avrupa mf ye yetmiyorsa hattat al.ben öyle yaptım cokta memnunum inşallah bu memnuniyetim daim olur.hattat güzel yani kullandıkça keşfettik ce hoşuma gidiyor

• Beğen
Tepkiler: ibo30
bizim köyde hattattin 240 2 adet oldu.mf nin 240 3 adet oldu.bunlar 2015 model.mf nin 240 nin iki remork la çıkamadığı rampayi hattatin 240 çıkıyor adam 4 lü 10 numara pulluk takıyor.3080 ler de güzel olduğunu duyuyorum.gücün avrupa mf ye yetmiyorsa hattat al.ben öyle yaptım cokta memnunum inşallah bu memnuniyetim daim olur.hattat güzel yani kullandıkça keşfettik ce hoşuma gidiyor
Usta 240 almam guçludur belki ama yani tek çeker almam çünkü elimde var onunla yetinirim a50 a60 ikinci el fiyatları duşuk diğer markalara oranla bu traktorun kotu olduğunumu gösterir yoksa pazarının kotu olduğunumu gosterir