Deutz Fahr Agrofarm 430 DT Lux Kabin

Ynt: Deutz Fahr Agrofarm 430 DT Lux Kabin

hayırlı olsun güzel motor ama bende sdf grubunun malını kullanan biri olarak bu fiyat nedir arkadaş nasıl politika bu böyle.bu motor bu parayı hakedecek bi özellige sahip mi?hala hidrolikler kol ileri geri leviyeli.ona ragmen 147000.insan şahsen o paraya gider mf 5400 serisi alır.yada 120 zetor power alınır.sdf bu fiyat politikasını düzltmesi gerek

Hayırlı uğurlu olsun,bereket getirsin.
Rahmetli dedem de hep motoru değiştirirsek Deutz alırız derdi ama biz massey aldık Hehe . Gecen günde eski evrakları falan karıştırdım orda da dedemin ajandasını buldum sayfaların Arasından sayisal Loto kağıdı ayağımın dibine düştü Aha dedim bu bir işaret Olmalı hemen gittim oynadım tutmadı oda ama ahtim var bir Deutz alacam :)

safak262 link=topic=81844.msg987375#msg987375 date=1427640327' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun,bereket getirsin.
Rahmetli dedem de hep motoru değiştirirsek Deutz alırız derdi ama biz massey aldık Hehe . Gecen günde eski evrakları falan karıştırdım orda da dedemin ajandasını buldum sayfaların Arasından sayisal Loto kağıdı ayağımın dibine düştü Aha dedim bu bir işaret Olmalı hemen gittim oynadım tutmadı oda ama ahtim var bir Deutz alacam :)

:)