tumosan 8185yada erkunt 80.4 luks karar veremedım bılgılerınıze sunuyorum

arkadaşlar tumosan düşünüyordum ama yakıtı fazla dedıler konfor yokmus ses alıyormuş bolunuyormus vs vs herkafadan bır ses geliyor bende erkunt duşundum onada hemen hemen aynı bahaneler urettıler ne yapalım ulkemızın traktorlerı dururken ıkı katı para verıp ıthal traktormı alalım kullanan arkadaşlar varsa onelerınızı beklıyorum

Ynt: tumosan 8185yada erkunt 80.4 luks karar veremedım bılgılerınıze sunuyorum

kapadokya link=topic=81874.msg972271#msg972271 date=1424183973' Alıntı:
arkadaşlar tumosan düşünüyordum ama yakıtı fazla dedıler konfor yokmus ses alıyormuş bolunuyormus vs vs herkafadan bır ses geliyor bende erkunt duşundum onada hemen hemen aynı bahaneler urettıler ne yapalım ulkemızın traktorlerı dururken ıkı katı para verıp ıthal traktormı alalım kullanan arkadaşlar varsa onelerınızı beklıyorum
Bence lüks yerine servet 80.4e+ al lüks modelle aynı sadece şanzuman değişik.E serisi levyeli 12+12 carraro marka.Lüks seri ZF marka şanzumana sahip levyesiz 16+8 vites.Ağır işte zf iyidir ama hafif işte çok hantal boğulur rampada çok zayıftır.Ben sana carraroyu tavsiye ederim.

Tumosan 8185 ın ayarı erkunt 90 dır .Servet 80 10 hp düşük o modelden.Erkuntun lüksü yerine e+ sınıda alabilirsiniz biz bereket 60 e ve kudret 100 olmak üzere iki tane erkunt sahibiyiz ikisindende memnunuz.

slm yasin kardeşim senin tümosanın arkasına 800-900 kglik makina tak bakalım bölünüyomu bölünmüyomu o traktörün hidrolik kapasitesi 2800kg ben 800kg hububat mibzerini 768 steyr takıyorum hiç birşey olmadı 6170 4x4 tümosan aldım ona taktım üç kez bölündü fotolarını yakında göndereceğim aslıolupolmadığını ozaman herkes görecek gercekler acıdır ama yapacak bişey yok ha kimileri vidaları gevşektir ondan diyor ama vidalar üzerinde sıkılı kalıyor dökümü patlatıyor fabrikanın bana tavsiyesi okilolarda ekipman takma dedi bende tümosancıları uyarıyorum sakın denemeyin steryde deneye bilirsiniz saygılar

Ayrıca same 75 t al 4*4 bence 640 fiat gibi yakıtı var orijinal italyan al çok da sağlam, 5 vites. kabin yok ama.