akıllı telefonlarda kullandığınız önemli programlar neler

23.04.2009
14,004
23,992
35
Bilecik

arkadaşlar akıllı telefonlarda ne gibi programlar kullanıyonuz önemli programlar olabilir bilmediğimiz
benim şuan kullandıklarım
samsung s5 mini teleonumda

yandex mavigasyon- yoldaki durumu çanlı olarak bildiryor kaza yol çalışması vs vs uyarıyor

frst area- arazi ölçer

mobil ziraat - en yardımcı program benim için banka işlemlerimi fatura ödeme mtv ödeme her türlü işlemi yapabiliyom en önemlisi 7.24 cebe tl yükleme işlemi yapılır :)

tabatalk-trakkulübe resimli konu açarken en büyük yardımcım

şuan telefon daha yeni varsa bildiğiniz yardımcı programlar yazabilirmisiniz..

Ynt: akıllı telefonlarda kullandığınız önemli programlar neler

ALANYALI07 link=topic=81877.msg972347#msg972347 date=1424194252' Alıntı:
abi bi bn ogrenemedim su tapatalk dan foruma girmeyi
ibrahim abi clean master yükle benimde s5 miniye yükledim rami temizliyo telefon rahatlıyo öneririm kasma azalır bende 36 tane uygulama vardı mesela selfie için ön kamera bulanıklaştırdığı için retrica kullanıyoım ingilizce sözlük ve ayrıca türkçe de sözlük kullanıyom fıkralar ara sıra gülmek için :) büyük islam ilmihali ve elif ba gibi dini uygulmalar oyunlardada asfalt 8 subwat surfes drift racing vs yüklü işte bendede böyle uygulamalar var

Sygic gps
clean master
Mobo calc
tubemate
Shazam
lucky patcher
Smart office
adobe reader
simple unrar
Facebook Messenger

Oyunlardan
nfs most wanted
pes 2012
worms3
Constraction simulator 2014
Okey
traktor digger 2
thor the dark world
Realsteel wrb
bruce lee
Machinarium .(siddetle herkese tavsiye ederim oyun icinde oyun oynanan cok muhtesem bir senaryosu olan zeka oyunudur.cok zor bitirdim.)

Bunlardan bazilaridir

td 100d link=topic=81877.msg972400#msg972400 date=1424198166' Alıntı:
ibrahim abi clean master yükle benimde s5 miniye yükledim rami temizliyo telefon rahatlıyo öneririm kasma azalır bende 36 tane uygulama vardı mesela selfie için ön kamera bulanıklaştırdığı için retrica kullanıyoım ingilizce sözlük ve ayrıca türkçe de sözlük kullanıyom fıkralar ara sıra gülmek için :) büyük islam ilmihali ve elif ba gibi dini uygulmalar oyunlardada asfalt 8 subwat surfes drift racing vs yüklü işte bendede böyle uygulamalar var
bnm linke alinti yapinca bi taktik verck sandim kardesm ;)

weather hava durumu
çok doğru saatlik sonuçlar veriyor süreklide güncelleniyor çok hayat kurtarıcı oldu benim için
özellikle işçi çalıştırdığım günlerde gün içerisinde %50den fazla yağmur olasılığı gösteriyorsa yağıyor ben bu programa bakarak haftalık iş planı yapıyordum zeytin toplarken yanıltmadı
fields area iyidir
navigasyonda sygic öneririm sabit radarlar işaretli hız sınırlarını gösteriyor

ibrahim_11 link=topic=81877.msg972303#msg972303 date=1424189522' Alıntı:
arkadaşlar akıllı telefonlarda ne gibi programlar kullanıyonuz önemli programlar olabilir bilmediğimiz
benim şuan kullandıklarım
samsung s5 mini teleonumda

yandex mavigasyon- yoldaki durumu çanlı olarak bildiryor kaza yol çalışması vs vs uyarıyor

frst area- arazi ölçer

mobil ziraat - en yardımcı program benim için banka işlemlerimi fatura ödeme mtv ödeme her türlü işlemi yapabiliyom en önemlisi 7.24 cebe tl yükleme işlemi yapılır :)

tabatalk-trakkulübe resimli konu açarken en büyük yardımcım

şuan telefon daha yeni varsa bildiğiniz yardımcı programlar yazabilirmisiniz..
Android telefonda bankacılık işlemi yapmazdım ben olsam. Mazallah virüs falan :)