BRANSON TRAKTÖRLER HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI?

Ynt: BRANSON TRAKTÖRLER HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI?

ewet güzel motora benziyor özellikleri falan güzel güney koreden kötü mal çıkacağını zannetmiyorum yedek parça servis vs bunlarda türkiyede olursa bu motor tutar
ön kepce için herşey hazır motorda
km göstergesi falan süper
her bir yanlış işe uyarı veriyor
şanzıman yağını soğutuyor
motor süper bişiy e benziyor

Parca destegi falan saglanirsa kisa sürede yaygınlaşır bence tabi tarladaki durumuda önemli sitesinde teknik özelliklerine baktım kuyruk mili zayıf gibi geri kalanı hoşuma gitti
T

Bursa tarım fuarında gördüm branson traktörü 4 silindir k78 modeli amerikan motor var üstünde demişlerdi fiyatı k78 kabini klimalı 75.000TL demişti bana ama şimdi palanmış olabilir

Benimde hiçbir bilgim yoktu bereket tv de izledim özellikler iyi beğendim tek beğenmediğim yeri kabini biraz dar gibi geldi belki tv den dolayı olabilir.

arkadaşlar inanmayın lütfen böyle şeylere açın internetten bir bakın ls traktörün kopyası kabin bile aynı ya bu kadarda olmaz bütün özellikleri aynı kopyalamışlar tek eksik ls 40 km/h bu 50km/... bu arada ls bu seriyi 2009 da üretmeye başladı branson 2014 de .

Ben de izledim. Detaylara çok dikkat etmişler ancak nedense malzeme kalitesi pek iyi durmuyordu. Özellikle kabin tanıtımında çok dikkatimi çekti. Çok kalitesiz sert plastik kullanmış gibi geldi.

Ayrıca şunu da anlamıyorum. Yerli traktörler bunların yaptığını yapamaz mı? Taa Güney Kore ' den traktör getirmenin mantığı ne? Zaten yeteri kadar yabancı traktör var. Yani dünyanın pazarı haline geldik. En dandik ülke bile gelip bize traktör satacak yakında... Yerli traktörlerin daha ciddi kararlar alması ve ülkesini tatmin edecek kalite ve fiyatı sunması lazım. Ayrıca devletin de müdahale etmesi lazım. Bu nedir arkadaş yol geçen hanı oldu. En kaliteli, ülke şartlarında uygun 2-3 yabancı marka belirlensin, onlar dışında ithalat olmasın. Hatta ithalat tamamen dursun diyeceğim de yerli traktörlerin biraz daha kaliteyi ve memnuniyeti artırmaları lazım.