Kara Boğa-Forterra 130 HSX

Ynt: Kara Boğa-Forterra 130 HSX

zetora her renk yakışıyo.rengi değişsede boğa gibi gücü değişmiyor abi.köyde zetor aldırma çabalarım var niyetlenen var ama köydeki bilir kişiler bilindik motor al die caydırıyolar.bunu diyendede ls var onun adı çok bilinmiş ya.gerçi iki yılda yaptıgı arızalar kopan tekerleriyle nam saldı bizim buralarda.

arapörenli link=topic=81975.msg973861#msg973861 date=1424526310' Alıntı:
zetora her renk yakışıyo.rengi değişsede boğa gibi gücü değişmiyor abi.köyde zetor aldırma çabalarım var niyetlenen var ama köydeki bilir kişiler bilindik motor al die caydırıyolar.bunu diyendede ls var onun adı çok bilinmiş ya.gerçi iki yılda yaptıgı arızalar kopan tekerleriyle nam saldı bizim buralarda.
guzel taninmis oyle ' ls ' e

Evet facede istek yolamistim size halada istekde duruyor :) ben sizi youtube de paylasimlarinizdan gördüm zetora gelince güç serilik ve bayilmama alma nedenlerinden daha forumda yeniyim bide telden zor oluyor ilerleyen zamanlarda mutlaka paylaşım yaparım teşekkürler :)

:)

sağolsun Cengiz bey fikrimizi sordu..

yolcu koltuğu şart dedim.. bide 10+2 şanzıman ülkemizde tutmaz.. 12/12 ve üzeri levyeli/şatıllı şart dedim..

hatta numunelik forterra hsx/power orjinal kepçeli fuarlar için gelse çok güzel olur dedik.. bakalım..

Abi traktörü serviste indirdim galeri hidrolik filtrelerini değistirtti,şarj dinamosunun diyotlarını değistirdi geri yükleyip getirip garaja koydum.Bide Aksaraya gelmek zorunda kaldım daha hiç deneme şansım olmadı. :)
Bu hafta yagışsız giderse haftaya gübre ve ilaçlamada deneriz paylasırım :)

UÖZKAN.77 link=topic=81975.msg974611#msg974611 date=1424681960' Alıntı:
ne zaman gelirmiş abi net tarih söylemedimi..

yolcu koltuğu şart dedim.. bide 10+2 şanzıman ülkemizde tutmaz.. 12/12 ve üzeri levyeli/şatıllı şart dedim..

hatta numunelik forterra hsx/power orjinal kepçeli fuarlar için gelse çok güzel olur dedik.. bakalım..

UÖZKAN.77 link=topic=81975.msg974611#msg974611 date=1424681960' Alıntı:

cengiz beyle bende konuştum umut abi.konya fuarına yetişecegiz dedi ama bakalım getirebilecek mi motorları.10+2 vites seçeneginin olumsuz bi bakış açısı yaratacagını bende söylemiştim.zetorun şanzumanda her seride power ve foarterra serisendeki şanzumanları koyması lzm alt serilere mekanıgını koysada olur