ilaçlama ve gübre serpme almayı dusunuyorum sizce?

600 lt ilaçlama kanatları sallanmayan saglam kullanışlı bır makına.. 500 600 kg şanzımanı iyi ayarsız atmayan gubre seerpme almayı dusunuyorum onumuzdekı hafta alıcam. sizin özellik ve marka önerilerinizi degerlendırmek ıstedim.. nediyorsunuz?
tarkent kullanan varmı?

Ynt: ilaçlama ve gübre serpme almayı dusunuyorum sizce?

Gübre serpme : Dönder ( egede mibzer bilinmez onun içinde serpme ile ekilir en iyi tohum ve gübre sacan dönderdir )
ilaçlama : Buzlusan italyan pompa yeni tip kollu olan

ArAnAnAdAm link=topic=81992.msg974087#msg974087 date=1424551229' Alıntı:
Gübre serpme : Dönder ( egede mibzer bilinmez onun içinde serpme ile ekilir en iyi tohum ve gübre sacan dönderdir )
ilaçlama : Buzlusan italyan pompa yeni tip kollu olan
valla izzet abime katılıyorum .. dönderin amazon tipi olanı var fiyatını bilmiyorumda çok harika .. muadili irtemdede yok başka firmalardada yok .. alipaşalı erkanda olacak bi onada sor istersen .. ilaçlamaya gelince bende öntar var tam otomatik kollu denge pistonuda var gayet memnunum .. öntarıda değerlendirebilirsin. .

Ali SARAÇ link=topic=81992.msg974089#msg974089 date=1424551413' Alıntı:
valla izzet abime katılıyorum .. dönderin amazon tipi olanı var fiyatını bilmiyorumda çok harika .. muadili irtemdede yok başka firmalardada yok .. alipaşalı erkanda olacak bi onada sor istersen .. ilaçlamaya gelince bende öntar var tam otomatik kollu denge pistonuda var gayet memnunum .. öntarıda değerlendirebilirsin. .
Yoncaya dönecek ve ilaçlama makinasına gerke kalmayacak satacak olursan biz alalım :)

ArAnAnAdAm link=topic=81992.msg974094#msg974094 date=1424551881' Alıntı:
Yoncaya dönecek ve ilaçlama makinasına gerke kalmayacak satacak olursan biz alalım :)
abi ben yoncayı her biçimde yapraktan gübreliyom :) kışın yatıyo bende makine lazımsa al götür ayıp ediyon

En iyisi herkesin kendi malı olsun :) getir görtür zor olur :)
Siparişini vermiştim, sonradan pompa konusunda bi anlaşmazlık çıktı
Bu hafta düzeltip teslim alacagız

By_eSeS link=topic=81992.msg980829#msg980829 date=1426171832' Alıntı:
Tavsiyede bulunan arkadaslara tesekkur ederim.. ekipmanlari aldim. Ilaclama kaan. 600 s. Gubre serpme donder 600 litre ..vatana millete hayirli olsun :)
hayırlı olsun bol kazançlar getire.
mümkünse foto ve fiyat paylaşımıda yaparmısınız.

Ilavlama 1900 serpme 2200 tl

Resimler ve ekler

• CAM01129.jpg
    CAM01129.jpg
    506.4 KB · Görüntüleme: 398
  • CAM01126.jpg
    CAM01126.jpg
    744.9 KB · Görüntüleme: 522
  • CAM01129.jpg
    CAM01129.jpg
    506.4 KB · Görüntüleme: 298
  • CAM01126.jpg
    CAM01126.jpg
    744.9 KB · Görüntüleme: 353

Dönder iyi markadır. Ben de Romanyaya tır bazında satıyorum gübre serpme konusunda Dönder markasını. Daha bir sorunla karşılaşanı görmedim. İlaçlama da da taralın bayisiyim. Adamların fiyat yüksek ama en azından yetkili servisleri ve mallarınının arkasında durmaları insanda bir güven sağlıyor. Neyse arkadaşımız almış, hayırllı uğurlu olsun, Allah hayırlı kazançlar versin.