ls ve macıtı yaması sorun??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkadaslar ls yı onceden soner42 verdıgı yamayla oynuyordum sonra mocıtı nın verdıgı datayı ındırdım data dosyası saglam oyuna attım oyunun sadece acılısı degıstı j.d oyunu gıbı acılıyodu fakat basla cıkmıyor oyunda :S :S :S beklıyorum beklıyorum ve sonunda bu yazı cıkıyor ekranda kız-*swısletım sıstemım vısta

Ynt: ls ve macıtı yaması sorun??

Oyunun çalışma sistemi bozulmuş sanırım.oyunu tekrar yüklemeniz sorununuzu büyük ihtimalle giderecektir.ayrıca; önemli dosyalar ile yüklenen yamalarda mutlaka yedek alınız.

2 kere sıldım gerı yukledım bu sefer sorgu sual falannda yok yıne acılıs resmı deısık oluyo basla gelmıyor 15-20 dakka basla butonunu bekledım bu sefer hata bıle vermeden oyun kapandı !!

vistada oyun çalışıyor ama sadece mocıtu abimin yaması çalışır mı onu bilemem bu arada salih abi o data kasörünü upload edebilirmisin şimdiden teşekkürler

eğer bir hata alıyorsanız oyunu silmenz yeterli olmas çünkü oyunun uzantıları bilgisayarın her köşesine dağılmıştır
ve oyunun uninstall ı o uzantıları silmez ve sorun aynen devam ederyani bilgisayarına anca format atacaksın ve oyunu yeniden kuracaksın ben hep boyle yapıyorum sorun çözülüyor...

edit:format atarken mutlaka setup un yedeğini al

format atmak çözüm değil daha kolay bi yanı oyunun uninsstal ile kaldırıp program filesteki dosyasını sildikten sonra belgelerimde bulunan save dosyalarını silersin ve bundan başka pc nin içinde herhangi bir yerde bulunmaz oyunu tekrardan kurduğun zaman ilk günki gibi tertemiz olur...

oyunun save dosyaları

C:\Documents and Settings\KULLANICI ADINIZ\Application Data\FarmingSimulator2008

burada bulunuyor.deneyen arkadaşlar mesaj atarlarsa sorunu yaşayan diğer arkadaşlarda yararlanır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...