Proxima 90-Kabin Genişliği

Ynt: Proxima 90-Kabin Genişliği

Geniş kullanım alanı daima iyidir.

Özellikle yabancı firmalar kabin içinde ikinci insan için tasarımlar yapıyorlar artık. Bilirsiniz hostes koltuğu bile var bazılarında...

Artık son yıllarda bizim ülkemizde de traktörlerde diğer kişiler için oturma yerleri bulunuyor. Bu çok güzel bir çalışma.

Marka vermeyeceğim, bazı traktörler var biniyorsun yanına ikinci bir kişiyi alamıyorsun Allah korusun adam çamurluktan düşecek.

abi bunda çok rahat bi yolcu koltuğu var.. hemde sürücüyü de rahatsız etmeyecek şekilde..

2 yetişkin + 2-3 genç/çocuk rahat alıyo kabin bu sınıfta daha geniş kabin yerli yabancı görmedim:)

UÖZKAN.77 link=topic=82063.msg975297#msg975297 date=1424812397' Alıntı:
abi bunda çok rahat bi yolcu koltuğu var.. hemde sürücüyü de rahatsız etmeyecek şekilde..

2 yetişkin + 2-3 genç/çocuk rahat alıyo kabin bu sınıfta daha geniş kabin yerli yabancı görmedim:)

Böyle olunca hem sürücü rahatsız olmuyor hem de insanlar daha güvenli yolculuk ediyor. Ben bu sorun yüzünden arka tarafa katlanabilen bir oturak yaptım. Annem ve çocuklar falan benimle gelecek olurlarsa arkaya oturuyorlar yoksa çok zor oluyor....:))

Arkadaşımda aynı koydeyiz onda zetor 8441 var ondan hostes koltuğu yok ama saman yaparken ikitane katlamalı oturak koyuyor sağına ve soluna çok rahat oturuyorlar traktörün içinde motor motor digil 2+1 mübarek :)

sağol ama.. o kabinsiz koltuklu bizim değil nette rastladım :) dediğin gibi orda yolculuk etmek at sırtında gitmek gibidir, denemek lazım..

evet ümit dediğin gibi.. zetorda yolcu koltuğu olmasa da sorun değil kabin çok geniş olduğundan tabure at yine otur.. bide yolcu koltuğu bazı motorlardaki gibi emanet-küçük değil.. sürücüyü de rahatsız etmiyecek şekilde rahat..