Argofarm 410 ile Pancar Arasına girmek İstiyoruz...Acil Yardım

Ynt: Argofarm 410 ile Pancar Arasına girmek İstiyoruz...Acil Yardım

karagoz070 link=topic=82072.msg982429#msg982429 date=1426499769' Alıntı:
Arkadaşım çok teşekkür ettim eline sağlık bende artık jantları yaptıra bilirim.

rica ederim kardeşim çiftçi herzaman birbirine destek olması yardımcı olması gerekirki maliyeti düşürüp verimi artırsın:) yaptırma yerine satın alsan pahalı mı ki
arkadaşım telefon rica etsem numaranı mesaj atabilir misin sormam gereken birkaç soru daha var.

Asten janta yaptırdığımız ön jantlar geldi dün taktırmak fırsatını buldum jantlar çok güzel sağlama benziyor orijinal jantları gibi oldu. önler tam istediğimiz ölçüde dıştan dış 169 cm geliyor. arkaları da taktık ama istediğimiz ölcüde ayarlayamadık dıştan dış 174 cm geliyor bi 5 cm daha daralması lazım jantların daralma payı var fakat mazot deposuna sürtüyor bu seferde bizde 174 olarak ayarladık bakalım iş yapabilecek miyiz.

arka tekerler geniş gibi senin. sana verdiğim ölçülerde pancarın ilacını attık çapasını çektik hiç bir sıkıntı yok ama sökümde sıkıntı olur yanaklar basar.

karagoz070 link=topic=82072.msg1003051#msg1003051 date=1432233049' Alıntı:
arka tekerler geniş gibi senin. sana verdiğim ölçülerde pancarın ilacını attık çapasını çektik hiç bir sıkıntı yok ama sökümde sıkıntı olur yanaklar basar.
arkalar kendi orjinal lastikleri cıkma aldım ben 340/85/38 sendeki lastik abatlarıda bu olması lazım senin arkalar 177 di geliyordu diştan dış bizimki 174 geliyor şimdilik sıkıntı yok pancara zarar vermiyor ama pancar biraz bürürse sıkıntı verebilir.