New Holland ikiye bölünmüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: New Holland ikiye bölünmüş

Sagdan soldan buldugunuz marka karalamak icin paylastigin bir resim ilk konunuz ve ilk iletiniz bölünen bir new holland kusura bakmayinda new holland cok bölmüş zamanında da boyle seyler paylasiyorsunuz. Kim isterki traktor bolunsun markacilil yapma demiyorum badozlamada körü körüne dalmayin bolunen fendtler bile gördük yani.

Black.Boyss.37 link=topic=82083.msg975741#msg975741 date=1424907791' Alıntı:
Sagdan soldan buldugunuz marka karalamak icin paylastigin bir resim ilk konunuz ve ilk iletiniz bölünen bir new holland kusura bakmayinda new holland cok bölmüş zamanında da boyle seyler paylasiyorsunuz. Kim isterki traktor bolunsun markacilil yapma demiyorum badozlamada körü körüne dalmayin bolunen fendtler bile gördük yani.
ilk konum ilk mesajım olması sizi neden ilgilendirir ki. bölünen traktör yerli markalarımız olan erkunt tümosan olduğunda yerin dibine batırıp konu montajcı koçun malı olduğunda sus pus olup savunma refleksine girmeyin. kaldıki aşırı zorlatıldığında her traktörün başına gelebilecek bir durum tutan dört civata.o değil de ps olduğuna inanıp konunun kaldırılmasını isteyenler bile var pes doğrusu :D evet ps çalışması arkadaşım hadi gönlün olsun senin :)

Ilk konu ilk mesaj yogunluguna baksana bolunen nh amacda karalamak. Her traktorun basina geliyorsa bunu reklam edip karalamakda daha sacma bir dusunce erkunt yada tumosan bölündü diyede birsey yazmadim hedefin direk nh ne yapmis size bu kadar anlamiyorum

Black.Boyss.37 link=topic=82083.msg976392#msg976392 date=1425059430' Alıntı:
Ilk konu ilk mesaj yogunluguna baksana bolunen nh amacda karalamak. Her traktorun basina geliyorsa bunu reklam edip karalamakda daha sacma bir dusunce erkunt yada tumosan bölündü diyede birsey yazmadim hedefin direk nh ne yapmis size bu kadar anlamiyorum
velev ki amacım karalamak.sana ne sen sahibi misin niye savunma zorunluluğunda hıssedıyorsun kı kendını

Yahu edebini takın bıktık artik bölünme videolarindan resimlerinden bal gibi karaliyorsunuz ışte sen karalamaya devam et turkiyede en cok satan new holland Bunu herkes biliyor. Yani sen suan boşa cabaliyorsun. Benim sahibi olup olmamam neyi degistirir senmisin sahibi nerden aliyorsun bu cesareti

Aynen öyle ben dusmanliginda degilim sever sevmez ama soyle birsey var göz göre göre körü körüne insanin basina gelen felaketi sen reklam edip karalama hakki nereden buluyorsun Buna kiziyorum ben.

Black.Boyss.37 link=topic=82083.msg977465#msg977465 date=1425315565' Alıntı:
Aynen öyle ben dusmanliginda degilim sever sevmez ama soyle birsey var göz göre göre körü körüne insanin basina gelen felaketi sen reklam edip karalama hakki nereden buluyorsun Buna kiziyorum ben.
benim bu konuyu açmamı sorgulama hakkını sen nerden buluyorsun diyorum ki seni ilgilendiren bir durum var mı sahibi misin sana ne

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...