motor devirden dusuyo kendini birakiyor

Ynt: motor devirden dusuyo kendini birakiyor

Black.Boyss.37 link=topic=82133.msg976666#msg976666 date=1425128410' Alıntı:
Kardesim inan bana ne anlatmaya calisiyorsan burada kimse senin anlatmak istedigin seyi anlayamiyor. 3000 deviri görmüyorsa sanayiye götür yaptir motorunu. Sıfır motor nasil gormiyecek he tabi motorun cigerini acamamissan cekmezde o devirleri görmezde.
Aynen haa konuyu baştan sonra 2 defa okudum :D ne demek istedğini daha anlamadım traktör tam devirden 1300 devire mi düşüyor durduk yere? yoksa yükte mi mi düşüyor nasıl oluyor?

İki model var biri 6065 deneme yokuşunda 300devir gerigeliyo yani 1800 le vuruyom 1500 le cikiyom iki tanede 7165 var o cikamiyo yokuşu deneme yaparken bende icindeydim motorun 4 le cinsin diye ugrasirken 2500 le vurdu geri gelirken 1300 devirde motor birakti kendini biden rolantiye düştü vakti stop edecek 2 ile dolanip cikti durum bundan ibaret

Kardeş motor sidir diyon daha alismamis alissin biraz öyle dene çokta zorlama motoru duzelmezse bi ustaya veya servise Daniş baski olabilir sibop ayari olabilir yada pompa da silinti vardır dicem ama baskida olsa her vitesse yapar diğerlerini degerlendir ama yine diyom motor alissin biraz