Trakyada;buydayda yabancı ot mücadelesi.

04.12.2007
5,974
7,758
46
lüleburgaz

trakyalı arkadaşlarım buğdaylarda yabancı ot için hangi ilaçları kullanıcaz ve en uygun ne tavsiye edersiniz aln alan kara çim var onları tespit ettim ona göre axial kullanıcam,axial en uygun fiyatı nerelerde alan varsa paylaşırsanız çok memnun olurum.bol kazançlar.

Ynt: Trakyada;buydayda yabancı ot mücadelesi.

otilaci laren plus 40dekar 40tl yaban yulafi koropik 080 ec 17dekar 18.5krş kokbogaz ilaci tommi 10dekar 35tl cinko pronez 5lt 40dekar 45tl trifilin 5lt 140tl ye aldim

YENİCİ Ayberk link=topic=82135.msg976972#msg976972 date=1425203295' Alıntı:
Mustang : 30.11.2014 axial:10.10.2014 üretim tarihleri bilip bilmeden sallamayalım. Siz öyle almış olabilirsiniz ben dost bayiiden öyle aldım ;)
Arkadaşım, ben yıllardır bu isi yapıyorum.Sallayacak en son kisiyim.Bu malin KDV hariç fiyatı 161TL dır.KDV+kar marji koyduğun vakit fiyat uçar.Ben de sana diyorum ki madem Mustang 5lt fiyatı KDV dahil 160Tl ise numarasını ver bana 50 koli gondersin.okey?

Valla sen ne iş yaparsan yap burda kimseyi kalkıpta yalancılıkla suçlayamazsın ben bu fiyattan aldım diyorsan budur hesabım ortada. Adamlar toptancı değil satıcı. Gel zaten tekirdağ saraya söylerler sana bayii merak etme atar bagajına dönersin. Okey ?;)

YENİCİ Ayberk link=topic=82135.msg977331#msg977331 date=1425277318' Alıntı:
Valla sen ne iş yaparsan yap burda kimseyi kalkıpta yalancılıkla suçlayamazsın ben bu fiyattan aldım diyorsan budur hesabım ortada. Adamlar toptancı değil satıcı. Gel zaten tekirdağ saraya söylerler sana bayii merak etme atar bagajına dönersin. Okey ?;)
Sana yalancı diyen yok delikanlı.biraz üslubuna dikkat et.ben gunde 20 bin ciro yapan bir bayiyim.mustangtan depomda 200 koli 5lt lık var.anladın?

Arkadaslar sakin bea :) alisveris isleri karmasik olabilir bazen. Bayer muduru piyasada 75 liraya satilan inputu duyunca, piyasada input yok diye dumura ugradi. 22 subatta dolum paketleme basladi, bazilari haril haril input satti cok once tarihlerde. Bayer stokta mal tutan bir firma degil.

Tartışılacak birşey yok arkadaşlar. Ticaret bu. Yeri gelir, çekin vardır, zararına da satış yapılabilir.

En basit çözüm, söz konusu bayi ile asoxystrobin birebir görüşünce ortaya çıkar. Işin aslı astarı öğrenilir.

Abi adama açık adres verdim. Ister arasın sorsun ister gitsin konuşsun ben yıllardır bu sitedeyim sitede yalana üçkağıda yer olmadığını biliyorum benim içim rahat alnım ak.

Açık ve net bayiiden bayiye fark edebiliyor. Aksinin savunulmasının manası yok.haliyle Tartışmaya da gerek yok .