Petrol şirketlerinin motorin satışına göre pazar payları !

hangısını tercıh edersınız ?

• Kullanılan toplam oy
    245
Ynt: Petrol şirketlerinin motorin satışına göre pazar payları !

Aslında bakılırsa her zaman Shell bi adım öndedir. Bizim bu taraflarda daha çok PO yaygın.

Bu arada Shell dünyanın en büyük şirketleri arasındadır hatta başı çeker.Çok büyük hatta devasa ölçekli bi şirket olup zamanı geldiğinde ABD ' ye bile kafa tutan değini yaptırabilen bi şirket.

petrol ofisi ve shell tercihimdr bazen koop dn alirim oda petrol ofisindn aliyo bi kac kez opetten aldim transit clio yakmiyor patir patir dumanin icinde kaliyo cabuk boguluyo bolge olarak ekledikleri karisim farkli ise bilmm degilse kimse beni opetin iyi olduna ikna edemz burda opeti kimse tercih etmiyor lps i bile kotu sade tofaş a binn alir ondanda en ufak bogulmada zipliyo araba

ALANYALI07 link=topic=82142.msg976542#msg976542 date=1425097817' Alıntı:
petrol ofisi ve shell tercihimdr bazen koop dn alirim oda petrol ofisindn aliyo bi kac kez opetten aldim transit clio yakmiyor patir patir dumanin icinde kaliyo cabuk boguluyo bolge olarak ekledikleri karisim farkli ise bilmm degilse kimse beni opetin iyi olduna ikna edemz burda opeti kimse tercih etmiyor lps i bile kotu sade tofaş a binn alir ondanda en ufak bogulmada zipliyo araba
Aynen katiliyorum, opetten Doblo ya bi depo aldim depo yari olmadan araba ariza yapti, yakit filtresi degisti usta mazotta su fazla ondan dolayi filtreyi etkilemis dedi. Ogun bugundur ne traktorlere nede arabaya Shell ve Koop. Disinda biyerden 1 litre mazot almam.

Tumosan66 link=topic=82142.msg976544#msg976544 date=1425098182' Alıntı:
Aynen katiliyorum, opetten Doblo ya bi depo aldim depo yari olmadan araba ariza yapti, yakit filtresi degisti usta mazotta su fazla ondan dolayi filtreyi etkilemis dedi. Ogun bugundur ne traktorlere nede arabaya Shell ve Koop. Disinda biyerden 1 litre mazot almam.
ayni komsuda 2004 doblo var opetten alinca motor cok sarsintili calisiyo devir bi yukselim bi tam düsüyo nasil is bilmm

Yıllardan beri tecrübemiz en iyi mazot dinlenmiş mazot 2007 yılında 0 km aldığımız opel combo 1.3 cdti alındığından beri uzun yollar ayrı hep evdeki tankerden doluyor 120.000 km oldu Allaha şükür bi kere ne filtre şişti nede mazottan sıkıntı oldu tankeri ayda bir alttan salıp akan mazota bakarım muhakkak bişey çıkıyor onuda süzüp bidona koyarım yazları pancar motoru yakıyor millet yok enjektör bozuyor vb. Hep dinlenmedik mazottan oluyor arkadaş tüpraş aliağa rafinerisinde üretim kısmında çalışıyor ne yaparsan yap motorinde bir miktar su kalıyor önüne geçemezsin diyor bu nedenle dinlendirmeden kullanmamak lazım imkanı olanlar için

neredeyse ilk açıldığı yıldan beri aytemiz kullanıyoruz. Firma tankerle mazotu getirip bırakıyor ve her geldiğinde bizim tankerin içini buhardan dolayı su oluşup oluşmadığını konturol ediryor. Biz şimdiye kadar çok memnunuz.

fatihcastle link=topic=82142.msg1035037#msg1035037 date=1447527067' Alıntı:
Alpet den %10 iskontolu aliyoruz 1000 lt ve üzeri alımda eve teslim
ramazan01 link=topic=82142.msg1035038#msg1035038 date=1447527149' Alıntı:
vallah bizim burdaki tkk motorini lt sini peşin para 3.50 tl ye veriyor öteki petrollar 3.80 veriyor hemde motorini güzel

Cevaplar için teşekkür ederim. Petrol Ofisi 800 litreye %7 düştü. Eve getirdiklerinde 1100 litre aldık. Belki 1100 den pazarlık yapılsaydı daha da düşerdiler.