Newholland t6.140 cvt mi Case Farmall 115 u Pro mu?

SonVesayet

• Kullanılan toplam oy
    166

Ynt: Newholland t6.140 cvt mi Case Farmall 115 u Pro mu?

aslan26 link=topic=82147.msg976948#msg976948 date=1425194004' Alıntı:
Evet bayi Halil ünal da Eskişehir de de class servisi sıkıntılı biçer servisine vermişler traktör servisligini servisten dert yananlar vardı Halil ünalda class satılmıyor diye tumosan bayiliğide aldı.
Bİtane 430cis var 20 tonluk sarı bir romorkla pancar çekiyodu :) sonra ondan ayrı 3-4 tane daha gördüm yol üstünde denk geldi nh falan hiç denk gelmedi o yolda 5-6 defa traktör denk geldi hep claasdı artık pancar çekiyorlarda birtane adamın bir sürü claası vardı hep aynı adama mı denk geldim bilmiyorum :D :D :D
Afyon yolu üstünde de gördüm bir kaç tane artık halil ünalın eski müşterileri mi bilmiyorum New Holland bayisi iken çok müşterisi vardı adamın
Fiyattan dolayı pek tercih edilmiyor diye duydum bende biraz yüksek geliyormuş bayinin bana dediği

ORION link=topic=82147.msg976950#msg976950 date=1425194328' Alıntı:
Bİtane 430cis var 20 tonluk sarı bir romorkla pancar çekiyodu :) sonra ondan ayrı 3-4 tane daha gördüm yol üstünde denk geldi nh falan hiç denk gelmedi o yolda 5-6 defa traktör denk geldi hep claasdı artık pancar çekiyorlarda birtane adamın bir sürü claası vardı hep aynı adama mı denk geldim bilmiyorum :D :D :D
Afyon yolu üstünde de gördüm bir kaç tane artık halil ünalın eski müşterileri mi bilmiyorum New Holland bayisi iken çok müşterisi vardı adamın
Fiyattan dolayı pek tercih edilmiyor diye duydum bende biraz yüksek geliyormuş bayinin bana dediği
Alpu yolu üzerindeki Karahoyuk köyünde 2 tane var 20 tonluk romorkla pancar taşıyor biri memnunda diğeri servisi ' nden ve bakım masraflarından şikayetciydi senin gördügün onlardır. Satılmama nedeni fiyatınin yüksek olması.

Farklı sınıflar farklı donanım. Benim ibre Case Farmall U ya daha yakın. 5 ay evvel 205 bin TL ağız fiyatı almıştım Fuarda. Senin söylediğin fiyat ile arasında 35 bin TL fark var bu da bana uygun geldi. T5 ten daha donanımlı ve daha çekici. Şöyle birşeyde var aradaki 10 bin Euro farkada T6 ile arasında değecek çok özellik var kararsız kalmamak mümkün değil çöp çekmek lazım :)

hayırlısıyla t6.140 işini hallettik .. bankadan kredi içinde onayımızı aldık .. traktörün siparişide geçildi .. herhalde pazartesi bayiiye gelir bilmiyorum tam net .. allah utandırmasın bu saatten sonra :)

Ali SARAÇ link=topic=82147.msg978674#msg978674 date=1425648534' Alıntı:
hayırlısıyla t6.140 işini hallettik .. bankadan kredi içinde onayımızı aldık .. traktörün siparişide geçildi .. herhalde pazartesi bayiiye gelir bilmiyorum tam net .. allah utandırmasın bu saatten sonra :)
Hadi Bakalım Hayırlısı Abi :)

Hayırlı olsun ali

Hayırlı olsun Ali abi güle güle kullan :)

allah razı olsun .. daha daha güzelleri sizin olsun .. allahım bi daha ne traktör satmayı nede almayı nasip etmesin yeter gari . inşallah tdde yaşadıgım hayal kırıklıklarını bunda yaşamam .. ne fiyatı ne başka şeyi düşünmüyorum tek düşündüğüm traktör sağlam olsun orası burası kopup parçalanmasın yeter ..

hayırlı olsun abi valla kendim almiş kadar seviniyom sevdiğim kişi alınca senin td110d de kendim almış gibi sevinmiştin

sitede ilk alanlardandın yeni kasa td lerden :)

şimdilik bunlar var bugun bayiiye geldi bi kaç hafta sonra teslim alıcaz bayiimiz biraz sergilemek istiyor bizimde işimiz yok kalsın dedik :) herkese teşekkürler allah daha iyilerini sizlere nasip etsin