hatun saraylı gübre serpme makinası

Ynt: hatun saraylı gübre serpme makinası

daha oncekı makınam donder 900 lukdu sımdı hms 850 aldım ıyı makına ben tavsıye ederım saglam yapısı var duzgun atıyor ama atarlayana kadar bıraz sıkıntı cektım

taha66 link=topic=82211.msg977567#msg977567 date=1425325477' Alıntı:
hatunsaraylıdan şikayetin varmı mesala alt kapaklarından gübre sızıntısı oluyormu?
Evet benim var sızıntı oluyor açıp kapatmak için piston var normalde çift yönlü ama tek hortum var nasıl olmuş anlamadım yaylı değişik bir şey

benım makınamda sızma yok ıkı hortum var bırısı vanalı bır tarafı kapatıp kenar donuslerınde tek tarafa sacıyorsun tarla dısına atma olayı olmuyor bu donderde vardı
ayar ıcın servısı aradım kanat acılarıyla oynama sadece akış ayarından ayarla dedı ama 15 kg ayarladıgım urede 10 kg dusdu bırıncı depoda 2 depoda 25 kg ayarladım 17 kg oda benım ısdedıgım ayardı makına gercek saglam gungorde kullanmısdım daha once ama alacaksan ya dönder yada hms al derım duzgun kullan omur boyu kullan yanı

manas link=topic=82211.msg977609#msg977609 date=1425328926' Alıntı:
benım makınamda sızma yok ıkı hortum var bırısı vanalı bır tarafı kapatıp kenar donuslerınde tek tarafa sacıyorsun tarla dısına atma olayı olmuyor bu donderde vardı
ayar ıcın servısı aradım kanat acılarıyla oynama sadece akış ayarından ayarla dedı ama 15 kg ayarladıgım urede 10 kg dusdu bırıncı depoda 2 depoda 25 kg ayarladım 17 kg oda benım ısdedıgım ayardı makına gercek saglam gungorde kullanmısdım daha once ama alacaksan ya dönder yada hms al derım duzgun kullan omur boyu kullan yanı
açıklamaların için teşekkürler hms deki soru işaretlerimi giderdin