SAME EXPOLER 85-90 HAKKINDA YARDIM

Selamun Aleykum arkadaşlar konuyu deutz bolumunde de actım Same expoler 85/90 la aynı olduğu için buraya da açıyorum. gecen yıl balon lastik olarak aldığımız Deutz Argofarmla pancar ve mısır arasına girmek istiyoruz. gecen yılda bir süre ince jant lastik aradım orijinal jantları cok pahalı olduğu için alamadım. yetkili serviste bir çift arkalar için çıkma jant lastik buldum hemen onu aldım ama önler için hala bir arayış içindeyim jant yaparım diyen iki firma var ama onlarda emin değil nasıl yapacaklarından kafama takılan baya soru var yardımcı olarsanız sevinirim.Bu konu beni baya huzursuz etti lütfen yardım edim işin içinden cıkamadım .
1-Bu traktörle pancar arasına giren arkadaş var mı ?
2-Giriyorsa iki teker arası mesafe ne kadar ?
3-Kaç pancar arası girmekte traktörün altına 2 mi 3 mü ?
4-bölgeniz de önler için jant yaptıracağımız tavsiye ettiğiniz bir firma var mı ?
5-Bu ebatlarda elinde jantı olup satmak isteyen var mı ?

benim su an traktörün üzerinde önlerde 380/85/24 arkalarda 420/85/34
ince lastik olarak önlere ihtiyacım olan 280/85/28 arkalarda aldım zaten 340/85/34
pancarı 45 cm e mısırı da 70 cm ekiyoruz. ön aksın uzunluğu 178 cm

Ynt: SAME EXPOLER 85-90 HAKKINDA YARDIM

yavuz6470 link=topic=82239.msg978153#msg978153 date=1425505681' Alıntı:
Marka olarak jamaş var olması lazım bu kalite olarak iyi bide jant kulaklı olursa daha iyi olur genişletip daraltabilirsin
evet jamasla görüştük onlarda yaparım diyor ama elin de cant ölçüleri yok ölçüleri vermem gerek..