case jx110 maxpro

Bugün case jx110 maxpro anlaşması yaptım nasip olursa nisan ayı ilk haftasında gelecek
danışmak istedigim iki konu var
1.pto devri.
Dik mikser kullanan arkadaşlar 2,5m kuhn mikserim var topraklarimiz agir olduğundan dolayi devir konusunda karar veremedim 540/750 mi tercih edeyim yoksa 540/1000 devirmi mikser de 1000 devir kullanımı artısı eksisi varmı
2. Lastik ebatları
forumları az çok inceledim konular birkac yorum sonra traktör cekismelerine konu olarak kayıyor acaba dar olanimi tercih etmek gerekir yoksa genismi sadece toprak islemede ve çayır biçme makinesinde kullanilacak
şimdiden herkese tesk ederim

Ynt: case jx110 maxpro

Hayırlı olsun, iyi günlerde Güle güle kullanin.

Devir konusunda birsey diyemeyecegim.

Biz de 5 ay önce maxpro 100 almıştık. 2. Traktör olarak düşündüğümüz için lastikleri dar aldık. Çünkü ayçiçek için ara sürüm yaparken de kullanacağız.

Mahsuru yok ise fiyatı hakında bilgi veri misin, kaca mal oldu?

Oncelikle hayirli olsun.
Bu tip buyuk traktorlerin uzerinde standart 540 750 ve 1000 devirlerin standart olmasi lazim.insanlarin kafasi karisiyor.onu mu secsem bunu mu diye.
steyr 768 vardi bizde eskiden cayir slaj mak ve bicme mak. Kosarken hic 1000 devire ihtiyac duymadik 540 dvr gayet yeterli Geliyordu...
lastik konusundada gerekli aciklama yapilmis . Iyi gunlerde kullanmaniz dilegiyle...

Hüseyin ASLAN link=topic=82259.msg978309#msg978309 date=1425567251' Alıntı:
Kalin inceden daha cok jant genisligi 38 yerine 34 jant tercih etmwnizi oneririm. Rahat cekis ve performansi artar. hayirli olsun
Tesk ederim 18.4R34 isteği yaptik oda haziran ayindan önce gelmez dediler bakalım İnşallah başka bayilerde bulunurda işimiz hallolur