Resmi Gazeteye İnanmayan Dayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: Resmi Gazeteye İnanmayan Dayı

bakın ben kısaca bişeyler yazayım .. bugünkü iktidarın tekrar seçilecek olmasının sebebi .. alternatiflerinin olmamasıdır .. gerçekten o kadar beceriksiz kısır ve proje üretemeyen bi mhp chp var ki yada x parti .. akp nin iktidarı yok .. halk olarak türk halkı olarak kimse oturduğu evden başka oturulacak bi ev bulmadan çıkmaz .. akpnin seçilme sebebi budur .. yoksa herşeyi 4 4lük yaptıklarından değil .. allah var şimdi yiğidi öldür hakkını teslim et .. 2002 2010 arası memleketi güzel yönettiler .. nolduysa ondan sonra cozurttular .. şimdi akpyi savunan arkadaşlar yarın gerçekten bu söylediklerinizden utanırsınız .. vallahi billahi utanırsınız biz bunları nasıl savunduk dersiniz .. oyunuzu verin akpye o bi seçimdir birşey demem .. zaten diyemem oyunu akpye atma şu partiye at diyebileceğim bir parti yok onlar akpdende aşagılıklar çünkü kısırlar .. ama bu kadar fedai gibi savunmayın çok utanırsınız yukarda allah var bu adamların memleketi götürdüğü yer hayra alamet değil ..

Ali SARAÇ link=topic=82287.msg979162#msg979162 date=1425768895' Alıntı:
bakın ben kısaca bişeyler yazayım .. bugünkü iktidarın tekrar seçilecek olmasının sebebi .. alternatiflerinin olmamasıdır .. gerçekten o kadar beceriksiz kısır ve proje üretemeyen bi mhp chp var ki yada x parti .. akp nin iktidarı yok .. halk olarak türk halkı olarak kimse oturduğu evden başka oturulacak bi ev bulmadan çıkmaz .. akpnin seçilme sebebi budur .. yoksa herşeyi 4 4lük yaptıklarından değil .. allah var şimdi yiğidi öldür hakkını teslim et .. 2002 2010 arası memleketi güzel yönettiler .. nolduysa ondan sonra cozurttular .. şimdi akpyi savunan arkadaşlar yarın gerçekten bu söylediklerinizden utanırsınız .. vallahi billahi utanırsınız biz bunları nasıl savunduk dersiniz .. oyunuzu verin akpye o bi seçimdir birşey demem .. zaten diyemem oyunu akpye atma şu partiye at diyebileceğim bir parti yok onlar akpdende aşagılıklar çünkü kısırlar .. ama bu kadar fedai gibi savunmayın çok utanırsınız yukarda allah var bu adamların memleketi götürdüğü yer hayra alamet değil ..

Söylediklerine genel olarak katılıyorum abi zaten kimse 4 4lük değildir olamazda. Muhalefetimiz de saolsun sadece BOŞA MUHALEFET olunca iktidar ve muhalefet sorunlara ortak çözüm aramaktan aciz kalıyorlar. En azından şuanki muhalefet larti lider koltuğunda oturanlar defolup gitse yerine de daha çalışkan üretken şahıslar otursa belki iktidar koltuğunda oturanı değiştiremez ama en azından onlara oy kaygısı yaşatarak ülke için daha iyi sonuçlar elde ettirebilirler...

Ali SARAÇ link=topic=82287.msg979158#msg979158 date=1425768378' Alıntı:
arkadaşım şimdi ne desem bilemiyorum .. 1930 da chp nin rakibi kimmişte 1. parti olarak meclise girmiş .. la olm kim ögretiyo bunları size .. tek parti döneminden örnek veriyon halk %5 okuma yazma biliyomuş diyosun .. madem bişeyler savunacan miligram bilgi sahibi ol öyle tartışmaya gir .. cahil diyecem cahil bile değilsin ..
Bak bu yaptigin 2 daha oncede ayni seyi yaptin silsilenden baslatacan o olacak la mal ben oraya 1930 lu yillar demisim bilmiyormuyum tek partili dönemde rakip olmayacagini bi bok biliyomis gibi konusunca bi bok bilmis olmuyorsun tarihini secmen sayisini rakip partilerini tek tek siralasam suratin kizarirmi bilmiyorum

fatihcastle link=topic=82287.msg979171#msg979171 date=1425770503' Alıntı:
Bak bu yaptigin 2 daha oncede ayni seyi yaptin silsilenden baslatacan o olacak la mal ben oraya 1930 lu yillar demisim bilmiyormuyum tek partili dönemde rakip olmayacagini bi bok biliyomis gibi konusunca bi bok bilmis olmuyorsun tarihini secmen sayisini rakip partilerini tek tek siralasam suratin kizarirmi bilmiyorum
şşşş bişi bılmıyorsun bırde hakaret edıyorsun sabahtan berı yazdıklarını takıp edıyorum gıt tarıhı az arastır ondan sonra bırılerınına rkasında yolculuk yap bunları yazabılmenız ıcın bu forumun her gun bır tane acık oturum programını ızleyıp fıkır edınmesı gerekıyor

Dem_ba_ba link=topic=82287.msg979172#msg979172 date=1425770683' Alıntı:
şşşş bişi bılmıyorsun bırde hakaret edıyorsun sabahtan berı yazdıklarını takıp edıyorum gıt tarıhı az arastır ondan sonra bırılerınına rkasında yolculuk yap bunları yazabılmenız ıcın bu forumun her gun bır tane acık oturum programını ızleyıp fıkır edınmesı gerekıyor
Laf konustu balkabagi sen doktorani atv siyaset meydanindami yaptin

fatihcastle link=topic=82287.msg979173#msg979173 date=1425770882' Alıntı:
Laf konustu balkabagi sen doktorani atv siyaset meydanindami yaptin
sıyaset meydanını alı kırca sunuyordu sıyesat meydanı o zaman vardı albayraklara YANDAS MEDYAYA SATILINCA oda ıstıfa ettı :) öle bır kanalı seyretmem mumkum mu sence ? haber turk cnn ve ntv kı acık oturumları dıkkatlıce ızleyın 1 ay boyunca oradakı hukumet yanlısının tezlerının nasıl curudugunu goruceksınız ;)

İnsan ' a insan olarak bakabildiğimiz , etnik ,siyasi ,dini kimliğine göre yaftalamadığımız bir burası kaldı . Bari burada maskelerimizi takmayalım .Hepimiz ortak bir amaç için burdayız , ama bitki olur ama hayvan nasıl daha iyi bakabiliriz nasıl verimli olabiliriz noktasındayız. Bu konularında konuşulması gerek amenna ama bence burası doğru yer midir düşünmek lazım ?

Dem_ba_ba link=topic=82287.msg979174#msg979174 date=1425771273' Alıntı:
sıyaset meydanını alı kırca sunuyordu sıyesat meydanı o zaman vardı albayraklara YANDAS MEDYAYA SATILINCA oda ıstıfa ettı :) öle bır kanalı seyretmem mumkum mu sence ? haber turk cnn ve ntv kı acık oturumları dıkkatlıce ızleyın 1 ay boyunca oradakı hukumet yanlısının tezlerının nasıl curudugunu goruceksınız ;)
Adamlar 4 tane cahili karsisina alip Tövbe haşa Allahı yok sayıyorlar sen hala tez çürütmeden bahsediyosun bak bunlari cidden tartismayalim ben bastan dedim kalp kirariz kapatalim konuyu tam resmi sonuçlari bulamadim telefondan ancak bukadar arastiriliyor
939675964831e0121d406342deec7345.jpg
6e88a768e7403d417737ac86a00f210b.jpg
daha da bu konuya bisey yazmam ali saraçla da muhatap olmam klavye delikanliligi bana gore degil

buraya yazı yazmama deymez gercekten deymez gosterdıgın seylerı gorunce gulmekten oldum neyse kardes he öle sen dewam et bıldıgın yolda basarılar dılerım sana

Ben MHP liyim. Ama CHP li arkadaşlarımın da Allah ı yok saydıkları yok. Neyse Değinmek istediğim konu bu değil.
Değinmek istediğim konu işte cahil şunu seçmiş okumuş bunu seçmiş. Yav arkadaşım sen okumuşluğun ile işte ne bileyim gezmişliğin görmüşlüğünle cahili mi ezicen. Siyasi anlamda okumaya bence fazla gerek yok. imkanı olup gezen gören bilir. Köylümüzde imkan mı bıraktılar gezip görsün. O adam istemez mi gezsin görsün okusun. Şimdi diyorsunuz ki Cahilin oyuyla okumuşun oyu bir değil. Bir efendim öyle bi bir ki. O da bizim topraklarımızda yaşıyor. Onunda canı var. O da anladığı algıladığ biçimde kendine uyanı seçiyo. Belki o cahilin bildiklerini sen bilmiyorsun olamazmı ? Öyle bi olur ki azınız açık kalır. Efendim bu memlekette kim cahili kim bu vatanda yaşayan bir kardeşini evladını ezmeye çalışıyorsa gitsin okuma oranı yüksek ülkelerde yaşasın. Kimse cahil diye vatandaşını ezemez. Eksikleri var ise tamamlarsınız. Ona bakılırsa Akp diyorsunuz işte bilgili insanlar diyorsunuz. Neden Trakyadan akp çıkmadı da chp çıktı ? haydi açıklayın trakya bilgili insanların çoğunlukta olduğu yer. (kimse üstüne alınmasın alınması gerekenler alınsın). Öcalan ı dışarıya çıkarıcak zihniyeti ben ne yaparım.

bn chp lı deılım ama suna deyıneyım Arkadasım Allah ı yok sayan yok ama mıllete sen yok sayamazsın dıyede kımse basına vurazmaz vursanda duzelmez o ınsan Allah ı yoksayması onunla o kısıyle Allah arasındadır ne kadar sacma bır yorum yapıorsunz sanane bırrader Allah ı yok sayırsa sayıyor sanane sen kımsın ? fatıhcastle bunun hesabını o kısıyle Allah gorecek bunu sıyasete karıstırma ...

Bir film vardı 2023 mü neydi adı aklımda kalmış. Toplum ikiye ayrılmış. Alfalar Ve Elitler bide köle kesim olması gerek yanlış hatırlamıyorsam. Siz okudunuz öğrendiniz diye bişey mi oldunuz sanıyosunuz. Siz cahilleri alt kesim olarak göremezsiniz. Onlarında bi canı bir anlayışı var. Toplum nedir ? Millet nedir ? Bir birlik beraberlik tir. Siz snıfları oluşturursanız bu yok olur. Ben cahil kalıcam. Ben diğer cahillerin partisine oy vericem. Ne yapıcaksınız idam mı ediceksiniz ? Evet efendim bu cahillerle yaşamak zorundasınız. Bende cahilim. Cahil olmaktan gurur duyuyorum Bazı akıllılar içinde cahil olmayı yeğlerim. Ama şunu unutmayın. BU TOPRAKLARDA YAŞIYORSANIZ CAHİLİ-OKUMUŞU. ZENGİNİ-FAKİRİ BİRDİR ! kimsede kimseyi küçük göremez. Herkez eşittir.

Arkadaslar konuları dile getirirken 'şahıs ismi' kullanmayalım. Site hakkında hukuki bakımdan (gercekten ciddi) bazı sıkıntılar meydana gelmeye başladı. Aklinizdakileri aktarirken isim değil de makam kullanırsanız siteyi risk altına atmamış oluruz.

Trakkulubu seven ve hakkını arayan tüm meslektaşlarıma duyurulur.

sebazios link=topic=82287.msg979182#msg979182 date=1425775483' Alıntı:
Arkadaslar konuları dile getirirken 'şahıs ismi' kullanmayalım. Site hakkında hukuki bakımdan (gercekten ciddi) bazı sıkıntılar meydana gelmeye başladı. Aklinizdakileri aktarirken isim değil de makam kullanırsanız siteyi risk altına atmamış oluruz.

Trakkulubu seven ve hakkını arayan tüm meslektaşlarıma duyurulur.

fatihcastle link=topic=82287.msg979171#msg979171 date=1425770503' Alıntı:
Şimdi o hakaretleini geçicem karşılık vermeye değmez . Bu yaptığın 2 demişsin ben seni tanımıyorum hatırlamıyorum allah allah diyip baya bi geçmiş iletilere döndüm ve gördüm ki yine cehaletin yüzünden tartışmışıx o günde vermişim notunu oku diye.ondan bundan duyma kaynağı ne olduğu belli olmayan şeyleri kendine bilgi sayıyosun.neyse cahilliğini kafana göre yaşa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...