Konya Tarım Fuarı '15

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi Konya Tarım Fuarı var 3 hafta sonra. Bu sene İstanbul olmayınca Konya ' ya gidelim dedik. Babamla beraber 28 Mart ' ta Konya ' ya bilet aldık. Cumartesi oradayız inşallah. Gelmeye niyetlenen varsa buluşabiliriz. Beraber çok daha güzel zaman geçireceğimizi düşünüyorum. Görüşmek üzere.

Ynt: Konya Tarım Fuarı '15

biz fuar tarihinde işlerimiz başlar diye düşündük pazertesi akşamı gittik Konya ya Cuma akşamıda döndük Berk, Konya fuar olmasada her çiftçinin gidip gezmesi geren bir şehir.

<<B.Özyurt>> link=topic=82325.msg979104#msg979104 date=1425759998' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi Konya Tarım Fuarı var 3 hafta sonra. Bu sene İstanbul olmayınca Konya ' ya gidelim dedik. Babamla beraber 28 Mart ' ta Konya ' ya bilet aldık. Cumartesi oradayız inşallah. Gelmeye niyetlenen varsa buluşabiliriz. Beraber çok daha güzel zaman geçireceğimizi düşünüyorum. Görüşmek üzere.
Bende isim olmazsa cumartesi gitmeyi düşünuyorum.Siz bileti trendenmi aldınız?

Bende kaç sendir gidemiyorum o yüzden bu sene ehliyetide aldım evden kimse gitmezse bile ben yalnız gelirim Allahın izniyle :)
Gün belirlememiştim ama hangi gün olursa gelirim inş. bişeyler ayarlar isek katılmayı isterim çünkü forumun eski üyelerinden olmama rağmen sizlerle tanışmak bi türlü kısmet olmadı :)
Nevşehir ve çevresinden hatta Niğde ve Aksaraydan bile gidecek arkadaşlarıda götürebilirim 12 kişiye kadar yerim var hem manevi hem maddi açıdan iyi olur diye düşünüyorum.
Konuyu takipteyim

Trakya ya hızlı tren kurdular da biz mi binmedik :D şaka bi yana İstanbul ' daki hızlı trenin durağı çok sacma bir uzaklıkta. Ondan niyetlenmedik hiç trene

[size=10pt]Merhaba arkadaşlar nasılsınız bakalım.
Nasip olursa eğer konya fuarına gitmeyi planlıyorum şimdi asıl mesele fuar alanına otogardan veya tren garından ulaşım nasıl oluyor Konya ' lı arkadaşlar bi yazarlarsa eğer memnun oluruz.
Google Mapstan otogar fuar alanı 5 km gibi yakın mesafe ve tren garı fuar alanı kaba taslak 20 km :)

Yerleri yanlış çizmişte olabilirim
[/size]

Ercan AYKUŞ link=topic=82325.msg984574#msg984574 date=1426929753' Alıntı:
Nasip olursa eğer konya fuarına gitmeyi planlıyorum şimdi asıl mesele fuar alanına otogardan veya tren garından ulaşım nasıl oluyor Konya ' lı arkadaşlar bi yazarlarsa eğer memnun oluruz.
Google Mapstan otogar fuar alanı 5 km gibi yakın mesafe ve tren garı fuar alanı kaba taslak 20 km :)

[/size]
Alaaddin Kültür Park ' ın Ordan Ve Ticaret Odasının Önünden Ücretsiz Otobüs Kaldırıyorlardı Eskiden, Şimdi Var mı Bilmiyorum Abi, Bi Araştırın...
Tren Garına İnecekler Alaaddin ' e Ulaştıktan Sonra Bu Şekilde Fuar Alanına Ulaşabilirler...
Otogarda İnecekler de Karşıya Aksaray Yoluna Geçmek İçin Bi Taksi Tutabilirler Mesafe Yakın Zaten, Otostop Bile Çekilir Parlementin Önünden :)
Havalimanına İnecekler İçin Bişey Diyemiycem, Eğer Firmanın Merkeze Servisi Filan Varsa Yine Kültür Parktan Otobüse Binebilirler... Veya Servis Ankara Yolundan Gelirse Aksaray Kavsagında İnip Bi Kaç Yüz Adım Atarak Tüyapa Ulaşabilirler...

Ercan AYKUŞ link=topic=82325.msg984574#msg984574 date=1426929753' Alıntı:

ercan abi afyon merkezden mi gidecen? bide ne gün gitmeyi planlıyosun???

omerfarukkoc link=topic=82325.msg984644#msg984644 date=1426944636' Alıntı:
Alaaddin Kültür Park ' ın Ordan Ve Ticaret Odasının Önünden Ücretsiz Otobüs Kaldırıyorlardı Eskiden, Şimdi Var mı Bilmiyorum Abi, Bi Araştırın...
Tren Garına İnecekler Alaaddin ' e Ulaştıktan Sonra Bu Şekilde Fuar Alanına Ulaşabilirler...
Otogarda İnecekler de Karşıya Aksaray Yoluna Geçmek İçin Bi Taksi Tutabilirler Mesafe Yakın Zaten, Otostop Bile Çekilir Parlementin Önünden :)
Havalimanına İnecekler İçin Bişey Diyemiycem, Eğer Firmanın Merkeze Servisi Filan Varsa Yine Kültür Parktan Otobüse Binebilirler... Veya Servis Ankara Yolundan Gelirse Aksaray Kavsagında İnip Bi Kaç Yüz Adım Atarak Tüyapa Ulaşabilirler...

Teşekkür ederim Ömer Faruk oraya varınca kesinleştiririm zaten otogar yakınmış :)

tavaslı_okan link=topic=82325.msg984885#msg984885 date=1426978754' Alıntı:
ercan abi afyon merkezden mi gidecen? bide ne gün gitmeyi planlıyosun???

Okan ben Eskişehirde kalıyorum 2 gün gitmeyi planlıyorum.

Ercan AYKUŞ link=topic=82325.msg984901#msg984901 date=1427007746' Alıntı:
Teşekkür ederim Ömer Faruk oraya varınca kesinleştiririm zaten otogar yakınmış :)

Okan ben Eskişehirde kalıyorum 2 gün gitmeyi planlıyorum.
anladım ercan abi....
afyon tarafından gidecek arkadaşlar varsa beraber gidelim...

Ben de gitmeyi düşünüyorum Berk. Ancak bi çiftçi kanalında rastlamıştım davetiye falan diyordu. Eğer davetiyeye falan gerek yoksa geleceğim.. Bir de Ömer Faruk sana sesleniyorum.. Nasıl ulaşacağız otogardan tam olarak bi öğrenebilirsen bize de söyle sıkıntı yaşamayalım..