mf 5455 traktör ön yükleyici kepçe

arkadaslar 110 beygirlik mf 5455 e ön yükleyici kepçe taktırmak istiyorum . hidroseç ve alparslan tarım markaları tercihimdir . hangisini önerirsiniz ve fiyatları ne civarlarda ?

Ynt: mf 5455 traktör ön yükleyici kepçe

Bu hafta bir arkadaş Alparslan marka kepçe siparişi verdi peşin 18500 tl, aparat olarak sadece kazan var extradan farklı bir aparat istemedi, bir aksilik olmazsa pazartesi gelip takacaklar, traktör NH5060

Şu markayı al diyemem çünkü kepçeleri kıyaslama fırsatım olmadı ancak biz hidroseç kullanıyoruz... Memnunuz...
örnek bir videosunu paylaşayım kendi çekimim
https://www.youtube.com/watch?v=eM6PmbpxrqY

Ama önerilerime dikkate alırsanız karınıza olacaktır diye düşünüyorum
* Ön kova genişliği ön tekerlek genişliği ile aynı veya daha fazla olmalı (dıştan dışa ölçüm ile)
* Kepçenin piston soketleri kolay takılıp sökülebilen tek parça sistemler halinde olmalı (hydrofix) on aparatı değiştirerken zorluk olabiliyor
* alta kesinlikle tek parça sağlam şasi atılmalı aksi halde marka fark etmez traktör bölünür
* pancar kovası alacaksan kesinlikle asansörlü olmalı

Şimdi artık neredeyse bütün takmatik kepçeler aynı fiyatta adapazarında özkan makine var onun kepçeleride iyi onuda tavsiye ederim bizim koyde bir komsuda iki tane var hergün çiftlikte hayvan gubresi yüklüyor hiçde bir sorun yasamadı.