orjınal kabın

Ynt: orjınal kabın

kalibso link=topic=82421.msg980021#msg980021 date=1425988466' Alıntı:
Arkadaşlar denızlıde veya denizliye yakın yerlerde bıldıgınız orjınal kabın ımalatı yapan yer var mı traktore kabın yaprıcazda bılgı verırsenız sevınırım....

Balıkesir YARIŞ firması var her ihtiyaca göre imalat yapabilecek güçte, şu an iş makinalarının ve New Holland traktörleri kabinlerini imal ediyorlar.
http://yariskabin.com.tr/tr/

kalibso link=topic=82421.msg980192#msg980192 date=1426013747' Alıntı:
tesekkurler ama bızım taktırcagımız traktör newhollan deıl....

Sana yardımcı olmak için link verdim. Orada araştırdığınızda sipariş üzerine her türlü traktör ve iş makinası için özel imalat yapıldığını bildirmişler. Sen kabin imalatı yaptıracaksın sanırım.

Hisarlar kabin sağlam kabin yapıyor ama artik seri üretim haricinde kabin yapmıyor.Sizin traktöre uyarsa hisarların kabini taktırın güzel kabinleri var.Birde kabini takacagınız traktöru söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz

dağcılar kabin var her traktöre uygun kabin yapıyor bizim deuzt da var hoşuma gitmiyor benim, tavsiye etmem malzemeleri çok dandik kapı amortisörlerinin gücü kapıyı açmaya yetmiyor hemende bozuluyor, parçaları pahalı bir iki kere cam taktırdıkta gibi vs vs..

aslan26 link=topic=82421.msg980210#msg980210 date=1426015259' Alıntı:
Hisarlar kabin sağlam kabin yapıyor ama artik seri üretim haricinde kabin yapmıyor.Sizin traktöre uyarsa hisarların kabini taktırın güzel kabinleri var.Birde kabini takacagınız traktöru söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz
kardeşim bız fıat 480ne taktırcaz kışın hatim indirtti soguklar o yuzden....

ENES4422 link=topic=82421.msg980204#msg980204 date=1426014567' Alıntı:
Sana yardımcı olmak için link verdim. Orada araştırdığınızda sipariş üzerine her türlü traktör ve iş makinası için özel imalat yapıldığını bildirmişler. Sen kabin imalatı yaptıracaksın sanırım.
enes abı ukalalık etmek ıstemedım kırdıysam ozrumuzu kabul et...