İşte Yeni Erkunt'tan İlk Görüntüler

Ynt: İşte Yeni Erkunt'tan İlk Görüntüler

Paylaşım için teşekkürler Ercan abi eline sağlık yeni Erkuntları beğendim çok hoş olmuş :) Lakin hostes koltuğu baştan sağma olmuş Volkan abinin tasarımdan esinlenselerdi keşke :)

4 far olanlar da çok güzel, bu tasarımda güzel olmuş. Kaputun üstüne hava panjuru koymaları iyi olmuş. Kabin içinde açılır-kapanır yolcu koltuğu konmuş. Bu yan koltuklar kabinli traktörlerde artık bir gereksinim, o yüzden iyi düşünülmüş. Erkunt her yaptığı modelde bir basamak daha ilerliyor bu açıkça ortada.

Motor ve donanımda yenilik veya artılar var mı acaba?

Büyük bir değişikliğe gidilmemiş. far grubu hariç güzel olmuş eski dörtlü far grubu daha güzeldi.bu makyajın yerine daha radikal bir değişikliğe gidilseydi olabilirdi malum çağ değişiyor bu değişikliğe ayak uyduramayan firmalar kaybetmeye mahkum.bir erkunt sahibi olarak tavsiyem çok daha şık değişiklikler yapmaları yönünde. Şimdiki kasanın havasını yeni kasayla yakalamasını ümit ederim

Farı bile değiştirmemişler. Çatık kaş moda ya bu sıralar, bi kaş çizmişler, o kadar.

Yav var ya, bana deseler 'çiz arkadaşım bi tane' diye. Ağızlarını açık bırakırım. Ciddi söylüyorum.

Bir şeye kaş çizince 'yeni' oluyorsa, eşi makyaj yapan erkekler her gün hanımı yeniliyor..

sebazios link=topic=82433.msg980209#msg980209 date=1426015204' Alıntı:
Farı bile değiştirmemişler. Çatık kaş moda ya bu sıralar, bi kaş çizmişler, o kadar.

Yav var ya, bana deseler 'çiz arkadaşım bi tane' diye. Ağızlarını açık bırakırım. Ciddi söylüyorum.

Bir şeye kaş çizince 'yeni' oluyorsa, eşi makyaj yapan erkekler her gün hanımı yeniliyor..
abi su son cumlene sesli güldm dogru diyorsn

Tasarım güzel şeyler eklemişler. Ama bende daha fazla bir yenilik bekliyordum. Beklediğim kadar birşey göremedim. Farlar değişmiş. Kaputu akış kazandırılmış. Kabine ufak bir koltuk koymuşlar. Sanırım farların ayar kolu değişmiş. Şimdilik başka birşey görmedim. Traktörmetre ' nin çekimlerinde yakında yer alacak. Orada görürüz artık detaylı....

erkunt traktör turk cıfcısının beklentılerrını yıne bosa cıkardı baska bır soze gerek yok arkadaslar.kaputtan far eksılt dandık bır koltuk koy bırde yenılık yaptık dıyın.

Yapa yapa yaptiklarina bak hic bisey yapmayip shuttle koysa hadi bi nebze tatmin olurdum ama şu hali fiyasko konya fuarinda dalga gececem zaten ben bunlari sanayide yaptirirdim siz fabrikada bosuna yorulmussunuz diye

Bence zf T557 olqn modellerde daha farklı degisiklik yapilacaktır eger olmazsa hayal kırıklığı olur :) buarada üst panjur güzel olmuş ama :)

Hostes koltugunda rakip olarak görmüyorum :D