EKİM SEZONU DA BİTTİ...BAŞLANGICI GÜZEL OLDU İNŞALLAH SONUDA GÜZEL OLUR...

Arkadaşlar bu resimleri bilgisayara aktaralı 1-1,5 ay civarı oluyor..Ekinleri Tava ektiğimiz için daha ekinlerin yarıaını bitirmeden ektiğimiz yerler çıkmaya başladı..Şu an bütün tarlalarımızda ekinler çıkmış durumda aktarma yaptığımız yerler bile normal ekinlere yetişti..Başlangıcı güzel oldu İNŞALLAH sonuna güzel olur..Yok sa bu sene herkesin işi çok kötü olacak galiba...İNŞALLAH bütün herkesin mahsülü iyi çıkar ve hasat sonunda herkesin yüzü güler..Çünkü Türk çiftçisi Böyle günleri özledi...Bu arada videoda ekledim..Fazla net çıkmamış bence ama yinede izlemeye değer...Bu arada yeni 20 li tarımöz pistonlu mibzer aldık ve ilk defa bu sene ekin ektim..Süper bir mibzer herkese tavsiye ederim öyle bir sıralamışki ekini...Tohum sandığı büyük olduğu için ve 16 lı mizerlere göre daha çok yer götürdüğü için bu snee bize baya bir zaman kazadırdı..Bu sene 2 gün kaz ayağı 2 gün ekin 2 tırmık 2 gün ekin olarak geçti Tabi bir de araya bayram girdi..Çünü 2 gün ekiyoruz yağmur yağıyor..Bu arada bizde tohum yeri hazırladık..Ama şu bir şart ki bir tane daha traktör şart bize İnşallah bu sene verim güzel olur da bir tane 3 silindirli 4*4 alırız...Çok planlarımız vardı ama bu sene hasat fazla iyi değildi.. İnşallah seneye hallederiz..bir de şunu ekliyeyim..Bu sene biçerler çoook dane atmış..Şu an biçilmiş tarlaları görmeniz lazım..Ekilmiş tarlalar ile yarış ediyorlar...Bütün biçerler böyle yapmış bu sene bizim buralarda.. Şu son 1 aydır aydır siteye giremiyorum..Çalışmaya başladığım için..Onun için Mustafa arkadaşımdan rica edecektim fakat o benden önce davrandı..Artık onursal üye rütbesine ulaşıyorum...Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar..Hepine kucak dolu sevgilerimle..Bana ait videoları:http://www.dailymotion.com/kuyucakli26 adresinden izleyebilirsiniz...