Kaşağı

Selamın aleykum abiler kardeşler merak ediyorum küçük işletmelerde hayvanları kaşımaya değişik yöntem kullanan varmı benim aklıma uzun zamandır matkaba takılan plastik temizlik fırçaları takılıyor ağır devirde kulanılırsa iş yapar gibi geliyor aranızda bunu pratik şekilde halledenler varmı söylediğim örneğede görüşleriniz varsa yazarsanız malum iş bilenle istişare edilir görüşleriniz değerlidir şimdiden teşekkür ederim Allah c.c razı olsun.

Ynt: Kaşağı

Bizim hayvanlar matkabın sesini duysa ahırı yıkarlar herhalde. :) O yüzden elle kaşağılamaya devam ediyoruz. Ayrıca makinanın hayvana zarar verebileceğini düşünüyorum. Çünkü elle kaşağılarken hayvanın derisini hissettiğin için herhangi bir zarar vermeyiz.

emre anladım eyvallah yanlız bu matkabın şarjlıları bayağı sessız eger agır devırde plastık ucla calısırsa ıs yapmaz mı?aslında basıt alcaksın matkabı gıdeceksın ahıra denıyeceksın ondan sonra beyler oluyor sızde yapın demek lazımda hanı yapanlar varmı dıye bu sekıl ya da daha degısık bır yontem ondan merakım

buyukdere link=topic=82525.msg982326#msg982326 date=1426456109' Alıntı:
emre anladım eyvallah yanlız bu matkabın şarjlıları bayağı sessız eger agır devırde plastık ucla calısırsa ıs yapmaz mı?aslında basıt alcaksın matkabı gıdeceksın ahıra denıyeceksın ondan sonra beyler oluyor sızde yapın demek lazımda hanı yapanlar varmı dıye bu sekıl ya da daha degısık bır yontem ondan merakım
Buyik makineler e niye yonelmiyorsunuz

evet bu gün denedim şarjlı vidalamaya halı yıkama aparatını taktım gayet güzel oldu yanlız fazla bastırmamak lazım yakıyor galiba huylanıyor hayvanlar ama gayet güzel iş yaptı tavsiye ederim