EGE BULUŞMASI

arkadaşlar bildiğiniz üZere traktör vesilesiyle toplanalım dedik.egede yakında o tarihlerse burada olacak herkesi kapsayacak şekilde bi buluşma yapalım istiyoruz.gün olarakta mart sonundaki ilk yağmurlu zamanı düşündük yakup abiyle sizden gelecek tekliflerede açığız gün olarak.

Ynt: EGE BULUŞMASI

Ali SARAÇ link=topic=82543.msg981834#msg981834 date=1426360404' Alıntı:
tahminen o tarihten önce olur okan . o tarihlerde herkes full işe saldırıyor uygun bi zaman olmaz :) önümüzdeki 10-15 gün içinde yapalım
tmm abi hafta sonu olursa benim için daha iyi olur... aslında ben bu konuyu bu hafta başında açıp bu haftaki denizli fuarında toplanalım diyecektim...

Gelebilme imkanı olan sitedeki tüm arkadaşlarımızın gelmesi çok güzel olur. Alinin de dediği gibi tam bir tarih vermemekle birlikte önümüzdeki 10 - 15 gün içerisinde yani mart çıkmadan yapalım diyoruz. Gün olarak da malum hava yağmurlu, işimiz gereği hepimiz zorunlu tatildeyiz böyle bir an yakalarsak katılım daha çok olur diye düşünüyoruz. Eğer şartlar farklı olursa da buradan en çok katılımın olabileceği bir zaman belirleyip toplanmayı düşünüyoruz. O yüzden arkadaşların gelebilecekleri tarihleri belirtmeleri bize de tarih belirleme de çok yardımcı olacaktır.

başın sağ olsun hemşerim. mevlam genç ölümleri göstermesin.hepimizin gideceği yer orası. mevlam hepimize vatana millete hayırlı evlatlar ve torunlar bırakmayı nasip etsin.mekanı cennet olsun...büyüklerimizin değerini onları kaybedince daha iyi
anlıyoruz...