Bereket Tv Traktörmetre Trakkulup buluşması

Ynt: Bereket Tv Traktörmetre Trakkulup buluşması

ORION link=topic=82646.msg986768#msg986768 date=1427454442' Alıntı:
Abi kullanan kişileri eleştirileri olmadı mı firmanın kendi çektiği tanıtım filminden bir farkı kalmıyor eleştiriler olmalı artık basit şeyler özellik olarak kalmasın ciddi anlamda rekabet gelsin traktör ve tarım ekipmanlarına bu bizim açımızdan faydalı olur sanayiciler açısında tabikide faydalı olmaz çünkü arge dertleri yok bilmemne yok bir atolye kurup basit 4 tane makina çıkarttı mı marka oluyorlar bu hoş değil sonra kapandı mı araki bulasın yedek parçasını.... olan yine çiftçiye oluyor bunu eleştirebilmeliyiz
Ben bu sitede çok şükür eleştirebiliyorum kendi kullandığım markayı bile eleştirmekten çekinmiyorum tv ' den de böyle bir şey yapılması imkanı olursa daha geniş kitlelere ulaşılabilir ve herkes bilinçlenir ...
Kendim için bir şey istemiyorum herkes bilinçlensin derdindeyim
Eleştiri konusunda haklısın Mustafa, otomobil programlarındaki gibi hem eksi hemde artı yönleri belirtilmeli. Şimdiki programda önünde hava ızgarası var yanda mazot deposu var demekle olmuyor, böyle tez düze sıkıcı bir program oluyor.

ranger link=topic=82646.msg986798#msg986798 date=1427459556' Alıntı:
Eleştiri konusunda haklısın Mustafa, otomobil programlarındaki gibi hem eksi hemde artı yönleri belirtilmeli. Şimdiki programda önünde hava ızgarası var yanda mazot deposu var demekle olmuyor, böyle tez düze sıkıcı bir program oluyor.
Aynen öyle abi sıkıcıdan da ziyade bilgi açsından doyurucu değil firmanın reklamını bedava yapıyorsun sen orada başka bir şey değil oradan bakarak 10 yaşındaki çocuklarda anlatır. Gir bir tarlaya çiftte ne kadar mazot yakıyor dene
Sonra bi yük tak arkasına yolda nasıl yakıyor dene bunları belirt deki bu traktör çiftte çok yakıyor ama hızlı gidiyor ve ya yavaş gidiyor veya hızlı gidince hararet yapıyor gibi
öteki türlü 'bak burada hava filitresi var' diyor.Video çek koy türkiyedeki çiftçilerin yüzde 95i anlar hiç bir şey söyleden neyin ne iş yaptığını ....

alipasalierkan link=topic=82646.msg986781#msg986781 date=1427456086' Alıntı:
Bildiğim kadarıyla o dergide yayınlanan testler, yurt dışında o derginin ana merkezi tarafından hazırlanan testler. Yani üretici firmalar ile irtibata geçip o testleri yapıyorlar. Yurt dışında bu işlere önem verildiği ve yapıcı olunduğu için eksik yönleri de dile getiriyorlar. Ama ülkemizde üretilen modellerde bu eleştiriye açık olan firma pek yok. Yurt dışında üretilen ve ülkemizde satılan modelleri de distribütörleri pazarlama politikaları gereği eleştiriye yer verilecek şekilde tanıtılmasını pek istemezler diye düşünüyorum. Belki kendi markasıyla pazarda satış yapan, yani arada distribütör bulundurmayan firmalar ile konuşulup, eleştiriye açık çekimler yapılabilir....

Bizde sıraya dizer, teker teker eleştriye acarız Erkan :D

Arkadaşlar programın içriğini netleştirelim konu havada kalmasın ben Ömer beyle görüştüm bizi trakkulup olarak Traktörmetreye konuk alacak oda takip ediyormuş bu konuyu programda olabilecek formata hızlı bir şekilde karar verelim.

hacimmet link=topic=82646.msg998092#msg998092 date=1430422022' Alıntı:
Arkadaşlar programın içriğini netleştirelim konu havada kalmasın ben Ömer beyle görüştüm bizi trakkulup olarak Traktörmetreye konuk alacak oda takip ediyormuş bu konuyu programda olabilecek formata hızlı bir şekilde karar verelim.

Mehmet abi, senin ve Ömer Bey ' in aklında bir format geçiyordur. Siz nasıl birşey düşünüyorsunuz? Önerinizi geliştirebiliriz.

Ben bi traktor markasi ayarlayayim.3-4 tane model getirsinler.farkli ekipmanlar takalim.tarlada deneyelim
Boyle masa sandalye filan getirirz.arkada traktorler tarla usrerken onde genel roprtaj yapilir.daha sonra traktorleri surenlerle ayri ayri roportaj yapilir.haftaya pazar bizim koyde yapalim

Gökhan ÖZKAN link=topic=82646.msg998148#msg998148 date=1430461037' Alıntı:
Ben bi traktor markasi ayarlayayim.3-4 tane model getirsinler.farkli ekipmanlar takalim.tarlada deneyelim
Boyle masa sandalye filan getirirz.arkada traktorler tarla usrerken onde genel roprtaj yapilir.daha sonra traktorleri surenlerle ayri ayri roportaj yapilir.haftaya pazar bizim koyde yapalim
Hem daha doğal ve izlenilesi bi program olur

Gökhan ÖZKAN link=topic=82646.msg998148#msg998148 date=1430461037' Alıntı:
Bencede Gökhan ın fikri çok güzel. ;) ;)