2011 model erkuntlarım iyi bir seçim yapmışım

e serisindeki oks arızasının nedeni selenoid 2,5 kg yani küçük olması zf de 5 kg var hiç arıza yapmadı, yokuşda boğulma sorunu için cevabım tarla işleri bana göre iyi yol önemli değil yokuşda düzde gaza bastıkça yakıyo bütün büyük traktörler

Cevap: Ynt: 2011 model erkuntlarım iyi bir seçim yapmışım

Öyle olmuyor be Nail abi Burda bi abimiz var 2003 model 260 4x4 goldu vardı 9000 tl masraf edip sıfırdan toplattı bu sene üste 30 verip td 65 aldı abi noldu dedim eskisi gibi dikiş tutmuyor değmedi ettiğimiz masrafa dedi

260 gold 65 hp (radyatör pervane dahil) DIN normu, TD 65 radyatör pervane hariç 65 hp dikişin sebebidir.Motor karakteristikleride farklıdır.

Cevap: Ynt: 2011 model erkuntlarım iyi bir seçim yapmışım

bu yüzden biz turbodan vazgeçtik rektefeden sonra 3 10 no pullukta bayılma yaşandı rampada performansı düştü eskisi gibi çekmiyordu saatide baya fazlaydı 9000-9500 olduydu uzelin orjinal parçalarını kullanmamıza ragmen randıman vermeyince ve dedem kabin taktıralım dediydi tuzu biberi oldu 2007 de yollarımız ayrıldı yazları görüyorum baya bitmiş

Motora 500 saat rodaj (motor alıştırması) yük altında bir düşük vites devirli 1800 devir pulluk kullanımı gibi yapsaydınız motor açılırdı.Yakıt yarıya düşer, çekiş iki kat artar, tecrübe burada:cool: