YINE ÇAKIL DAYIZ . . .

Garajın tabana beton atmak ıçin yine gittik çakıla. Burada olmasa ne para verirdik çakıla
https://m.youtube.com/watch?v=8-93IzJm9lQ&client=mv-google&gl=TR&hl=tr

rampa yerleri vitesle indim ondan sonra yine peygamber vitesi . .

https://m.youtube.com/watch?v=nC9NPKYRa98&client=mv-google&gl=TR&hl=tr

burda da çakılı yükledik yola devam. Çakıl ya yaş olduğundan yada ınce olduğundan belkide fazla yüklemişsizdir önce ki gibi gitmedi belkide fordun performansı düştü :) neyse ıyi seyirler

Ynt: YINE ÇAKIL DAYIZ . . .

Black.Boyss.37 link=topic=82762.msg985433#msg985433 date=1427130683' Alıntı:
Elvan kolay gelsin paylasim icin tesekkurler 3 le mi cikiyorsun ? Kac mt cakil var bende gecen gün çekiyordum ramork rulman dagitti :(
eyvallah halil yolun yarısını 1 le çıktı tahmini 4 tona yakındır. sanada geçmiş olsun . başıma gelmedi ama ( inşşllah gelmez) çok kötü bizim durum
ali şen link=topic=82762.msg985437#msg985437 date=1427131109' Alıntı:
kolay gelsin Elvan paylaşım için teşekkürler.
sağolasın ali kardeşim

Tekerlegi yedi kasa nin kenar saclari bende nerdeyse 6 7 ton sarmistim iyi daha kötü birsey olmadi. Elvan o rampada 1 lemi ciktin egzozu cektigin an Performansi cok Düşmüş abi bunlar yakismaz forda dumanida hizli sekilde atmiyor kompresör Zayif yakinda tahliyeden yag damlatmaya baslamadan bi rekteveye götür bence

Black.Boyss.37 link=topic=82762.msg985447#msg985447 date=1427132129' Alıntı:
Tekerlegi yedi kasa nin kenar saclari bende nerdeyse 6 7 ton sarmistim iyi daha kötü birsey olmadi. Elvan o rampada 1 lemi ciktin egzozu cektigin an Performansi cok Düşmüş abi bunlar yakismaz forda dumanida hizli sekilde atmiyor kompresör Zayif yakinda tahliyeden yag damlatmaya baslamadan bi rekteveye götür bence
o rampada 2 deydi daha yukarıda daha rampalar var orda düşüyorhalil sen bu işten anlıyon . .. değiştirmeyi düşünüyorum. biraz daha idare edeyimde yakın zamanda başka planlarım var. yıllbaşına kadar idare der . çok atmışın romork kalmış bu sefer

GENÇ EYMIRLİ link=topic=82762.msg985451#msg985451 date=1427132519' Alıntı:
o rampada 2 deydi daha yukarıda daha rampalar var orda düşüyorhalil sen bu işten anlıyon . .. değiştirmeyi düşünüyorum. biraz daha idare edeyimde yakın zamanda başka planlarım var. yıllbaşına kadar idare der . çok atmışın romork kalmış bu sefer
aynen öyle oldu pazar günüydü rulmancida bulamadim oldugu yerde yuku ile biraktim bugün aldim rulmani taktim yataklarda hasar vardi biraz benzinle temizledim eğe ve zimpara ile rulmani taktim yerine. Valla elvan tam takim toplamadigin surece eski motorlar tad vermiyor artik sana guzel bi karakafa yakışır hatta corumda ilanlarda düşes bi tane vardi ilgimi cekti baya sagi solu düzgün motordu

ENES4422 link=topic=82762.msg985454#msg985454 date=1427132696' Alıntı:
teşekkürler abicim
Black.Boyss.37 link=topic=82762.msg985481#msg985481 date=1427135067' Alıntı:
aynen öyle oldu pazar günüydü rulmancida bulamadim oldugu yerde yuku ile biraktim bugün aldim rulmani taktim yataklarda hasar vardi biraz benzinle temizledim eğe ve zimpara ile rulmani taktim yerine. Valla elvan tam takim toplamadigin surece eski motorlar tad vermiyor artik sana guzel bi karakafa yakışır hatta corumda ilanlarda düşes bi tane vardi ilgimi cekti baya sagi solu düzgün motordu
büyük ihtimal nimet oda olmadı bereket bunlarda olmadı anca o zaman kara kafa 55-56 . benim ıvır zıvır işin çok asfalta daha çok yok alıyorum o yüzden bana yolu hızlı motor lazım

GENÇ EYMIRLİ link=topic=82762.msg985501#msg985501 date=1427136436' Alıntı:
teşekkürler abicim büyük ihtimal nimet oda olmadı bereket bunlarda olmadı anca o zaman kara kafa 55-56 . benim ıvır zıvır işin çok asfalta daha çok yok alıyorum o yüzden bana yolu hızlı motor lazım
o zaman 60 56 al piyasasi uygundur 5556 danda seri gider biraz erkunt tavsiye etmem ford kullanan biri olarak söylüyorum erkunt 70 ligi olan birisiyle konustuk ramorku tamir ederken karakafa diyor baska birsey demiyor :) erkuntun 2012 modeli var onda senkromec yok gact guct geciyor diyor rampalarda kendini cekmiyor dedi karar senin ama forddan sonrasi icin karakafa derim hor ve gaddar kullansan bile motor banamisin demiyor