bu makinadan lazım nerden bulabilirim 2. elde olur

http://artiklartarim.com.tr/product/diger/gf-75-2/

arkadaşlar linkteki makinadan lazım nevşehirde 1 2 marka yapan var hatta linkteki grimme de var grimme 30.000 euro dediği için imkansız almam yerli firmalarda fabrika şuanda full doluymuş bu makinadan bildiğiniz bi yerde satlık varmı arkadaşlar sıfır 2. el aman ithal olmasın onun . elide 20 milyardan aşşağı olmaz :D

Ynt: bu makinadan lazım nerden bulabilirim 2. elde olur

bu makina 30 cm işliyor standart rotavatör ne kadar işliyor tam bi bilgim yok burda 3 5 kişi denedi bu makinayı çok faydasını gördüler bizde eğer uygun olursa bu sene alıp denemeyi istiyoruz kismetse tabi rotovatör ün arkasına dediğinizde uygun ama kaç santim işliyor

turk50 link=topic=82836.msg986368#msg986368 date=1427320206' Alıntı:
bu makina 30 cm işliyor standart rotavatör ne kadar işliyor tam bi bilgim yok burda 3 5 kişi denedi bu makinayı çok faydasını gördüler bizde eğer uygun olursa bu sene alıp denemeyi istiyoruz kismetse tabi rotovatör ün arkasına dediğinizde uygun ama kaç santim işliyor

rotavatör ile 20-25 cm ' e kadar işleme yapılabilir bu sizin makinayı hangi işte kullanacağınızla alakalı eğer patates vs yetiştircekseniz mecbur dediğiniz gibi bir makina alacaksınız fakat daha basit düzeyde olsun derseniz dediğim şekil iş görür bişey elde edilir..

30-35 cm işleyen rotovatör ben görmedim- daha hafif işleyenler baya göç gerektiriyor karık pulluğunun arkasına bir aparat daha yap aynısı olur 30 bin euro etmez o alet rotovatör para ediyor muhtemelen rotovatörün varsa fuarda bir fizibilite çalışması yap muhtemelen yaparsın aynısını :) olmadı foto çek :D yaptır bir ustaya :D

tarmasan link=topic=82836.msg986428#msg986428 date=1427363582' Alıntı:
Kac beygir traktorunuz icin istiyorsunuz.Avrupa dusunurmusunuz?

75 bg traktör için sıra arası 70 75 cm olcak patates ekmeden önce tarlaya cekilip patates ekilecek eğer yapabilecek varsa fiyatta uygun olursa nevşehirde fabrikalar yok satıyor nevşehire cok satarsınız özellikle sivasa ekecek nevşehirli çiftçiler çok arıyor bu makinayı ama fabrika yapabildiği kadar

Standart rotavatörün aradan gereksiz olan bıçakları çıkartılarak peşinede sırt pullugu ilave edilerek yapılmış bir makina.
el çapa makinalarında bile uygulanabilecek bir sistem.