DEUTZ-FAHR Agrolux 310

Ynt: DEUTZ-FAHR Agrolux 310

Tokat merkezde açılışa bu traktörü getirmişlerdi aynı gösteriyi saatlerce yaptı hiç bişey olmadı hani filmlerde lastik yakarlar ya asvaltta traktörü lastik dumanına gömdü frene basıp traktör banamısın demiyo :D

BALLICALI link=topic=82873.msg987149#msg987149 date=1427563032' Alıntı:
Tokat merkezde açılışa bu traktörü getirmişlerdi aynı gösteriyi saatlerce yaptı hiç bişey olmadı hani filmlerde lastik yakarlar ya asvaltta traktörü lastik dumanına gömdü frene basıp traktör banamısın demiyo :D
Bende geçen sene fiğ yerlerine ve anızlara patlatma çekmiştim, Traktörü hem hor kullandım, iyi de anırttım, motor kışı görmeden rektevelik oldu.

Böyle deneme ,gösteri ve sovlar bir Türklerde birde Hint lilerde görülür. Bu arkadaş neyi anlatmayı,göstermeye çalışıyor..
Anlayan varsa anlatsın..Delinin kuyuya attığı taşı çıkarmakta bize düştü... ::)

aaysberkk link=topic=82873.msg987258#msg987258 date=1427582075' Alıntı:
genel bısey bu same ıle deutz denemelerınde hep yaptıkları kılasık sey bayı acımıyorkı ıkı gun sonra baskasına satacak olan garıbana olcakk
merak etmeyin geçen sene traktörü sattılar diye biliyorum. Deneme motoru olduğunu söylediler ve çokta fiyatı çokta uygundu. youtube da seyredip sahibinden. Com da takipetmiştim

Böyle kullanılan traktörün ömrü kısa masrafı çok olur. Böyle deneme yapmaya ne gerek var? Alan adam bunları mı yapacak? Gidecek tarlasını sürecek ot biçecek falan filan. Gereksiz bence böyle şeyler...