Parlayan 1000 LT lik ilaç makinemiz geldi

vg3Blv.jpg

1YRA3A.jpg

Burada Parlayan için kısa zamanda yaptığımız basit aparatları paylaşacağım sizlerle :)

Makinedeki en önemli eksiklik hortum askısının olmayışı.. kolay bir yolla bunu giderdik :)

39dLp9.jpg

WVdkG4.jpg

Makineden çıkan hortumlar 3 hidrolik ünite kontrolü istiyor.. Traktörde 2 hidrolik ünite olduğu için sadece itme sağlayan kanat yüksekliği pistonunu kanat açma hidrolik sistemine valf ile bağladım. Bu sayede traktörden inmeden valf kolu sayesinde kanat yüksekliği ile kanat açma kapama hidrolikleri arasında geçiş yapabiliyorum :) Bağlantı için aldığım civatalar valf deliğine kalın geldi oyüzden bugünlük cırt ile montelemek zorunda kaldım civata ile montesini düzgün yaptığımda tekrar paylaşacağım.

kjlBpr.jpg

N57ANY.jpg

ao63pB.jpg

8lJZ5k.jpg

Ynt: Parlayan 1000 LT lik ilaç makinemiz geldi

hayırlısı olsun bizde de var 1000 ltlik parlayan yaklaşık 4 senedir kullanıyoruz ama tam otomatik almadık biz bilerek biz memnunuz sizde memnun kalırsınız inşallah. Bizim aldığımız zaman üretilen serilerin birkaçında depoda patlama sorunu vardı 1 sene öyle kullandık delik büyüyünce gelip ücretsiz değiştirler servisinden de gayet memnun kaldık.