5. Eskişehir Tarım Fuarı

Ynt: 5. Eskişehir Tarım Fuarı

Rıdvan bu senede eğer geçen sene gibi yoğurt süt peynir bal zeytin satanlar bol olursa adını ilan ederiz.
5 Eskişehir Yoğurt peynir zeytin fuarı olarak.
Erkunt bayi katılacaklarını söyledi hepsi de olacak firmaların inş.

Ercan AYKUŞ link=topic=82942.msg988689#msg988689 date=1427893100' Alıntı:
Rıdvan bu senede eğer geçen sene gibi yoğurt süt peynir bal zeytin satanlar bol olursa adını ilan ederiz.
5 Eskişehir Yoğurt peynir zeytin fuarı olarak.
Erkunt bayi katılacaklarını söyledi hepsi de olacak firmaların inş.
İnşallah bu sene traktör olur Ercan abi
stulu link=topic=82942.msg988692#msg988692 date=1427893462' Alıntı:
Buna fuar diyerek fuarlara hakaret etmeyelim. Bence bu panayır olur.
Evet dediğin gibi Şaban abi ilçe panayırı gibi fuar oluyor :)

cevo link=topic=82942.msg988704#msg988704 date=1427897159' Alıntı:
Isikcan tarim as tarim duranlar katilacak cok para istedikleri icin katilomci firma sayisi az bizim tarim fuari otocenter a git her zaman fuar
Doğru dedin abi Eskişehir otocenteri tarım fuarından daha iyi sanayide tanıdık ustada takmatik kepçe yapmış fuarda tanıtacakmış.

aslan26 link=topic=82942.msg988714#msg988714 date=1427898437' Alıntı:
Nerde gördün dükkanındamı yoksa traktörde takılı olarakmı gördün bana göre diğer kepçelere göre pek fark yok ama fiyatı iyi.
traktöre takılı halde hızlıca geçiyordum yanında kepçenin markasını okuyabildim fena durmuyodu biraz eskiydi ama fiat traktöre takılmıştır o yunuskentin oradan alpu kavşağına doğru gelirken sağda honda bayisinin oralarda bir yerlerde :D

.
Eskişehir fuarının en meşhur yönü yemeye cesaret edemediğim seyyar köfte kokusu, oda her fuarda var yani ne bileyim öyle bir şey işte...
Panayır diyorum aslında, bu konuda tek değilmişim :)

Bence adı 'fuar avni' olsa ilgi artar.

ofas link=topic=82942.msg989217#msg989217 date=1428009807' Alıntı:
.
Eskişehir fuarının en meşhur yönü yemeye cesaret edemediğim seyyar köfte kokusu, oda her fuarda var yani ne bileyim öyle bir şey işte...
Panayır diyorum aslında, bu konuda tek değilmişim :)

Bence adı 'fuar avni' olsa ilgi artar.
Bu senekinde Hatay künefeci var abi köfteden tatlıya geçmişler.

Bugün Fuara Gittim. Açıkçası Fuarda Fazla Göze Batan Birşey Yoktu. Trakkulüpçülerden de Kimseyi Göremedim. 5 Traktör Markası Vardı. Erkunt, Deutz, Tümosan, New Holland ve John Deere. Geri Kalanlara Pek Bakmadım Zaten. Motorların Başına Gittiğinde İlgilenen 2 Firma Vardı. Erkunt Ve Tümosan. Gerisi Daha Çok Adamlardan Kaçıyordu Sanki. Deutz Büyük TTV7250 İle Bi Gövde Gösterisi Yaptı Başkada Bi Halt Yoktu Fuarda :D