Same frutteto ' dan bağımsız ön aks

Ynt: Same frutteto ' dan bağımsız ön aks

kim bilir fiyatı ne kadar. normal kabinli fruttetoların bile fiyatı çok yüksek 120 bin istiyorlar buna kimbilir ne isterler. kabinsizle kabinli arasında 40bin lira fark var ama güzel traktör inşallah almayı düşündüğüm bir traktör

Tabi girmez piyasaya motorda ne var hic bisey.. adamlar bagimsiz on firen yapmis yillardir bunu gosterip soyluyorlar surekli on fireni kitleyip motoru firen yaparak yurutuyorlar tamam kardesim bunu yaptinda bunun bana pek bir faydasi yok nedir bu yani baska neler var degisiklik ney traktorde yok hic bisey

musdi60 link=topic=82955.msg989202#msg989202 date=1428006601' Alıntı:
Tabi girmez piyasaya motorda ne var hic bisey.. adamlar bagimsiz on firen yapmis yillardir bunu gosterip soyluyorlar surekli on fireni kitleyip motoru firen yaparak yurutuyorlar tamam kardesim bunu yaptinda bunun bana pek bir faydasi yok nedir bu yani baska neler var degisiklik ney traktorde yok hic bisey
Bu yorumuna sadece gülerim ve kusura bakma yaşını bilmiyorum ama hiç bişey bilmediğini bir kaç cümlede açıklamışssın.Ne marka traktörün var merak ettim.Fren falan olaylarına gelince o tamamen bayilerin işgüzarlığı. Fakat 4 tekerlekte fren güvenlik için çok iyi kullanmadan bilemessin. Hiç bişey yok dediğin traktörde şuan satılan traktördeki özellikler yıllardır var.Yeni traktör aldım 50 60 km yapıo diolar. 10 yıl önce samede vardı.Yıllardır sürüngen tarla takviyesi ve yol vitesleri var milletin haberi yok 2015 x marka traktör alınca öğreniyor bunları buçuk vitesli diolar same yıllardır 60 ileri 60 geri 72 ileri 72 geri traktör satıyor.Ve yenilik yok dediğin marka yıllar önce ilk gerçek 4*4 ve dizel motor üreten bir firma. Buna eklencek çok şey var bilmeyen bilmesin bilen çok ii biliyor.

Eeeee sen simdi ne dedin hani nerde yenilik arkadas senin o bahsettigin 60 li 70 li vites dedigin traktor kac bg o ozelliklerin cogu yillardan bu yana her markada var buyuk beygirli her marka traktorde ozellik cok.. onmli olan orta olcekli traktore koymak bunu samenin deutzun 40 , 70 bg arasi traktorlerinde ne var bi takmislar on fren baska ; yokkkk ... Johndeerede dunya markasi saglam ama daha 3 aya kadar orta bg traktorlerinde hicbirsey yoktu kaba duzendi...

musdi60 link=topic=82955.msg989237#msg989237 date=1428019890' Alıntı:
Eeeee sen simdi ne dedin hani nerde yenilik arkadas senin o bahsettigin 60 li 70 li vites dedigin traktor kac bg o ozelliklerin cogu yillardan bu yana her markada var buyuk beygirli her marka traktorde ozellik cok.. onmli olan orta olcekli traktore koymak bunu samenin deutzun 40 , 70 bg arasi traktorlerinde ne var bi takmislar on fren baska ; yokkkk ... Johndeerede dunya markasi saglam ama daha 3 aya kadar orta bg traktorlerinde hicbirsey yoktu kaba duzendi...
Oncelikle 40 70 bg arasi traktorler orta olcekli degil.Bahsettigim ozellikler icin cok yuksege cikmana gerek yok 90 bg dede var cok yuksege cikarsan ztn bunlar yok hatta baska ozellikler.yinede ozellik istiyosan same solaris same dorado deutz agrolux deutz agroplus bunlari bi incele ulkemize gelmeyenler var neden biliyomusun profil fotona bakarsam td traktorun var 90 larin vazgecilmez aksamlarindan olusmus kaporta degistirmek senin icin yenilikse bisey diyemem.ayrica 40 70 bg traktorde ne ozelligi istiyorsun merak ettim.Daha da sana bisey demem.

tayyar125 link=topic=82955.msg989262#msg989262 date=1428047048' Alıntı:
same güzel traktör Türkiye distribütörü. kim şimdi samenin
eskiden şahsuvaroğlununundu fakat İtalyanlar tüm hisseleri aldı ve daha iyi oldu çünkü eskiden bir sorun yaşadığında distribütörle sorunu çözmek zordu.

musdi60 link=topic=82955.msg989202#msg989202 date=1428006601' Alıntı:
dier firmalarda olmayan özellik 5 ileri ana vitezi var ve bunu bölen 3 buçuğu var bu hiç bir bahce traktöründe yok same teknoloji olarak dier firmalardan daha teknoloji ile donatılmış ama bir türlü satmıyor

sofular link=topic=82955.msg989265#msg989265 date=1428048535' Alıntı:
eskiden şahsuvaroğlununundu fakat İtalyanlar tüm hisseleri aldı ve daha iyi oldu çünkü eskiden bir sorun yaşadığında distribütörle sorunu çözmek zordu.
şimdi yok o zaman fiyat listesini bi bulamadım same-deutz fahr tr ye mail attım 2 gündür daha dönüş yok

tayyar125 link=topic=82955.msg989269#msg989269 date=1428048948' Alıntı:
şimdi yok o zaman fiyat listesini bi bulamadım same-deutz fahr tr ye mail attım 2 gündür daha dönüş yok
Yerli olmayan cogu markalarin fiyat listesi malesef sitesinde yazmiyor ama sahibindedeki herhangi bir bayiyi arayarak veya siteden mesaj atarak asagi yukari bi fiyat alabilirsiniz.

zehriduman link=topic=82955.msg989267#msg989267 date=1428048797' Alıntı:
dier firmalarda olmayan özellik 5 ileri ana vitezi var ve bunu bölen 3 buçuğu var bu hiç bir bahce traktöründe yok same teknoloji olarak dier firmalardan daha teknoloji ile donatılmış ama bir türlü satmıyor
malesef her ii mal cok satmiyor abi mesela class larda cok ii ama yok ama sdfnin eskiye nazaran satislari ii tabiki ithallerinin fiyatlari yuksek bununda etkisi var satmamasinda

sofular link=topic=82955.msg989295#msg989295 date=1428053130' Alıntı:
malesef her ii mal cok satmiyor abi mesela class larda cok ii ama yok ama sdfnin eskiye nazaran satislari ii tabiki ithallerinin fiyatlari yuksek bununda etkisi var satmamasinda
ben bahce işiyle uğraşıyorum samenin teknolojisini beğeniyorum çekişide iyi almayada niyetlendim ama satmaya kalksam ölü fiyatına verecektim alan kimsede olmacakdı o yüzden vaz geçtim

Kardesim senin 60 bg traktorunde ne var ney bi desene ve ya 50 veya 65 bg bildigin 3.4 vites debriyaj firen vs. Sen kalkmisin 90 . 100 falan filan bg traktor yorumu yapiyon bana hala odunumun parasi diyon onlara koymuycaklarda leylandami koyacaklr o ozellikleri . Daha sunun surasi 65 bg deutza dha yeni levye koymuslar oda levyeye bnzese 2 vitesin ortasina koymuslar bide :)

5 vitesi varmis hee var allahtan onu koyabilmisler artikk cok da bi faydasi varmi cok merak ettim .) Saglamdr iyidir hosdur bisey demiyom ozamn alip binecksiniz dimi 2.eli yok kardes olur satamam demeyin

musdi60 link=topic=82955.msg989522#msg989522 date=1428096550' Alıntı:
Kardesim senin 60 bg traktorunde ne var ney bi desene ve ya 50 veya 65 bg bildigin 3.4 vites debriyaj firen vs. Sen kalkmisin 90 . 100 falan filan bg traktor yorumu yapiyon bana hala odunumun parasi diyon onlara koymuycaklarda leylandami koyacaklr o ozellikleri . Daha sunun surasi 65 bg deutza dha yeni levye koymuslar oda levyeye bnzese 2 vitesin ortasina koymuslar bide :)
abicim cok sagol ya ben esseklik ettim ders verdin bana unuttugum bir sozu hatirlattin.Cahillerle tartismayin cunku ben hic galip gelemedim demis. (Gazali)

Bunun özellikle ne alakasi var tt de cok mu ozellik varda satiyo el artik uzakdan kumandayla tarla süruyo sen halen 8+2sanziman kullan ozellikle alakasi olsa tt bi motr satamaz ayrica frutteto bahce moturu td nin bahcelerinden kat kat üstun bnm gözmde