YENİ FOR COURİER KULLANAN ARKADAŞLAR VARMI

Ynt: YENİ FOR COURİER KULLANAN ARKADAŞLAR VARMI

sofular link=topic=82962.msg989104#msg989104 date=1427991108' Alıntı:
otopark.com da testi var ordan izleminizi tavsiye ederim.
ben otopark ve otoride teslerini izledimde yüklü iken çekiş konusunda kararsız kaldım bizde fiorino kullananlar var onlar memnun fiorino 1,3 motor bu 1,6 motor fioroino göreiki kat güzel olması lazım o yüzde kullanan arkadaşların yorumu almak isdedim

zehriduman link=topic=82962.msg989266#msg989266 date=1428048668' Alıntı:
ben otopark ve otoride teslerini izledimde yüklü iken çekiş konusunda kararsız kaldım bizde fiorino kullananlar var onlar memnun fiorino 1,3 motor bu 1,6 motor fioroino göreiki kat güzel olması lazım o yüzde kullanan arkadaşların yorumu almak isdedim
anladim abi nede olsa yeni bir arac cok fazla kullanicisi yoktur sikinti olacagini sanmiyorum 1.6 95 bg motor sonucta aracin agirligida 1300 kilo cok fazla degil ve bence fiyatina gore ii kullanisli bir arac yakit konusundada ii oldugunu dusunuyorum ztn fiorinodan ustun oldugu kesin performans olarakta tatmin edicidir he belki bazilarina yetmez ama bu arac bi chiple 120 hp olur hic bir sikintida cikmaz.

1 ay önce istanbuldan izmire kadar kullandım, rahat, konforlu , ön görüş açısı çok güzel, hiç yorgunluk hissetmedim, körfezi arabalı vapur ile geçtim istanbul avcılardan izmire yarım depo yaktı, çok fazla basmadım ama max.100-110 km ile.