tavsiye istiyorum

Ynt: tavsiye istiyorum

Erkunt güzel makine kendini geliştiriyor, 90lık bilmem de 80.4 kullandım kısa süre boyundan büyük iş yapabilme becerisine sahip çekiş olarak üzmeyecek güzel traktör.Bende tümosan var ama erkuntu kesinlikle tavsiye ederim kullanıpta memnun olmayanı pek görmedim açıkcası.
Başka markalara da bakmanızda yarar var diye düşünüyorum sadece bi markaya takılıp kalmayın bizim gibi..

Teşekkür ederim yorumlarınız için, bugün Eskişehir tarım fuarındaydım fuarda olan tüm firmalarla konuştuk hem fiyat hem de teknik özelik olarak Erkunt cazip geldi. ama burada kullanan arkadaşlardan bilgi almak sıkıntı yarata bilecek kısımları olup olmadığını öğrenmek istedim. teşekkürler tekrardan

Erkunt piyasaya girmeden önce 398 100hp olmasina karşın 5 liyi cekebildigini bile bilmezdik nezaman 80hp motora hatta 70 e bile erkunt 5li pullugi takti tüm ciftciler pulluk büyüttü en azindan benim cevrem öyle şahsi fikrim yerlide erkuntla hiçbirini kiyaslamam iyi araştırın fanatikle degil hepsinide kullananlardan yorum alın daha sağlıklı olur

teşekkürler yorumlarınız için fatih abinin dediği gibi diğer markaları da araştırıyoruz şuan da 90 E+ fiyat olarak uygun gözüküyor piyasada da Deutz - Fahr 410 öneriyorlar yatıp olarak çok az yakar diyorlar ama servis sıkıntısı var galiba

Servet 80.3zf kullanıcısıydık 5 12 ünlü pulluk takıyorduk servette bayılma cokdu arazi yapımız cok rampalı oldugu için 6 7 ay önceye kadar 90e+ aldık sesi bile farklı turbo intercol bide 4 silindir olması gayet tatmin edici fazla deneme sansımız olmasada servetın bayıldıgı yerlerde bayılma yok tavsıye ederım.. Kompresor ve arka kolların kullanımı cok rahat ve pratık gayet memnun edici..

ERKUNT KULLANICISI OLARAK KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM.TABi KULLANACAĞIN ARAZİ ŞARTLARI HAKKINDA HİÇBİR BİLGİM YOK GENEDE 90HP Bİ TRAKTÖR TAVSİYE ET DESELER DÜŞÜNMEM ERKUNT 90 DERİM RAKİPLERİNE GÖRE SAĞLAM TRAKTÖR.YAKITI İDEAL GÜÇ OLARAKTA HAKKINI VERİR ;)