sosyal ağlara yine yasak geldi. milletimize hayirli olsun

Ynt: sosyal ağlara yine yasak geldi. milletimize hayirli olsun

Facebook, Twitter ve Youtube ' a erişim engellendi.
Twitter , YouTube ve Facebook ' a girmeye çalışan ve erişemeyen kullanıcılar bir süredir sitelere erişim sağlayamıyor. İstanbul 1. Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi Bekir Altun imzalı yazı ile, 'Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz ' ın rehin alınma görüntüleri nedeniyle' alındığı bildirilen erişim engelleme kararı nedeniyle bugüne kadar yapılan en kapsamlı sosyal medya engellemesi gerçekleştirildi.
Radikal

Sayın Cumhuriyet Savcımızın başına silah doğrultulmuş fotoğrafları medya rantı uğruna yayınlamak fırsatçılık bence.Dolaylı yoldan da olsa suçu ve suçlunun reklamını yapar bence.Şahsi fikrim olarak:Fotoğrafları yayınlayan kuruluşların o teröristlerden farkı yoktur gözümde.Youtube ve twitter o görüntüleri silmeli.

Zaten o görüntüleri herkes gördü iş işten geçtikten sonra kapatmanın anlamı yok. Altından başka bir şey çıkacak bence. Hem her ne olursa olsun sitelerin kapatılması özgürlükleri kısıtlamaktır.

Özgürlük başkasinin hakkina,şerefine,namusuna,ailesine zarar vermeye başladiginda özgürlükten çikar zulme girer savcimizin küçük cocugu ve ailesi var kim babasının yada eşinin kamuoyu hafizasinda kafasina silah dayanmiş yada teröristlerce öldürülürken kalmasini ister bitakim medyacilar rant saglayacak yada para kazanacak diye kimse o çocugu üzemez belki okulda arkadaslari hala o fotograflari cocuga gösteriyor youtube de twitter da haddini bilecek bizim degerlerimize saygi gösterecek üzerimizden milyarlari kazanip yargiyi,hükümeti yada halki yok sayamaz benim duşüncem bu

bu yasak savcı olayına baglanmak istiyor fakat savcıya saldırı yapan isimler ve istanbul emniyetine saldır yapan isimler aylar önce kim oldugunu bilmedigimiz fuat avni tarafından sosyal medyada teşhir edildi
bu isimlerle mit görüşüyor
mit bu isimlerin hassas noktalara sladırı yapmasını saglaaycak baharda dedi
ve bu gerçekleşti
belki tesadüfen bildi belkide içerden bilgi aldı ama sonuç itibariyle yazdıgı şeyler çık

birkaç haftadırda nisanın ilk haftasında özellikle 6-7 nisan da bazı olaylAr olacagını söylüyordu
örnek vermek gerekirse
bazı tutuklama kararları paralel lere yönelik operasyonalr seçimleri provake etmeye yönelik bahar eylemleri hükümet içinde karışıklıklar ayrılıklar vs vs
ve tesadüfen bugün yani 6 nisanda sosyal medyada yine geniş kapsamlı bir yasak geldi
bukadar tesadüs biraz fazla degilmi
olayı savcımıza yapılan saldırıyla boşyere baglamaya çalışmayın
devlet isterse 4 saat içinde istedigi internet sitesini kapattırabilecek güçte kendinizi kandırısınız böyle düşünüyorsanız
ve savcımıza yapılan saldırı nın üzerinden kaç gün geçti ama daha şimdi kapatma kararı alındıgı söyleniyor
kim inanır buna
elektrik kesintisi yaşandıgı günden bugüne kadar ülkemizde neler yaşanmış neler olmuş neler bitmş bir bakın herşey ortada

YAVUZ_13 link=topic=83058.msg990430#msg990430 date=1428334134' Alıntı:
bu yasak savcı olayına baglanmak istiyor fakat savcıya saldırı yapan isimler ve istanbul emniyetine saldır yapan isimler aylar önce kim oldugunu bilmedigimiz fuat avni tarafından sosyal medyada teşhir edildi
bu isimlerle mit görüşüyor
mit bu isimlerin hassas noktalara sladırı yapmasını saglaaycak baharda dedi
ve bu gerçekleşti
belki tesadüfen bildi belkide içerden bilgi aldı ama sonuç itibariyle yazdıgı şeyler çık

birkaç haftadırda nisanın ilk haftasında özellikle 6-7 nisan da bazı olaylAr olacagını söylüyordu
örnek vermek gerekirse
bazı tutuklama kararları paralel lere yönelik operasyonalr seçimleri provake etmeye yönelik bahar eylemleri hükümet içinde karışıklıklar ayrılıklar vs vs
ve tesadüfen bugün yani 6 nisanda sosyal medyada yine geniş kapsamlı bir yasak geldi
bukadar tesadüs biraz fazla degilmi
olayı savcımıza yapılan saldırıyla boşyere baglamaya çalışmayın
devlet isterse 4 saat içinde istedigi internet sitesini kapattırabilecek güçte kendinizi kandırısınız böyle düşünüyorsanız
ve savcımıza yapılan saldırı nın üzerinden kaç gün geçti ama daha şimdi kapatma kararı alındıgı söyleniyor
kim inanır buna
elektrik kesintisi yaşandıgı günden bugüne kadar ülkemizde neler yaşanmış neler olmuş neler bitmş bir bakın herşey ortada
abi komplo teorisi senin dediklerinin hepsi .. elektrik kesildide ne oldu ki bi savcı öldürüldü .. istanbul emniyetine saldırı oldu polis yaralandı teroristler öldürüldü .. fenerbahce otobüsüne silahlı saldırı oldu .. gören duyanda kıyamet koptu sancak .. daha seçim süreci yeni başladı hazirana çok var ..

Ali SARAÇ link=topic=83058.msg990432#msg990432 date=1428335754' Alıntı:
abi komplo teorisi senin dediklerinin hepsi .. elektrik kesildide ne oldu ki bi savcı öldürüldü .. istanbul emniyetine saldırı oldu polis yaralandı teroristler öldürüldü .. fenerbahce otobüsüne silahlı saldırı oldu .. gören duyanda kıyamet koptu sancak .. daha seçim süreci yeni başladı hazirana çok var ..

normalde dedigin gibi yazdıgım şeyler yada yazdıgın şeyler yaşanmamış olsa
ozaman haklısın bunun hepsi komplo teorisinden oteye gitmez ama
bu olaylar yaşandımı vede yaşanmayada devam ediyormu
evet yaşandı ve yaşanmaya devam ediyor
ozaman bunun adı komplo teorisi degilde
komplo pratigi falan olur kardeşim
7 nisanıda bir görelim bakalım

bu arada dediigm gibi hükümet hangi site olursa olsun eger isterse tib aracılıgıyla 4 saat içinde kapatabilir veya türkiyeden erişimi engelleyebilir yani eger isteseydi saldırı oldugu gün yada saldırıyla ilgili görüntülerin yayınlandıgı gün bu siteler engellenebilirdi
bunu tekrar belirtmekte fayda görüyorum

YAVUZ_13 link=topic=83058.msg990435#msg990435 date=1428336688' Alıntı:
normalde dedigin gibi yazdıgım şeyler yada yazdıgın şeyler yaşanmamış olsa
ozaman haklısın bunun hepsi komplo teorisinden oteye gitmez ama
bu olaylar yaşandımı vede yaşanmayada devam ediyormu
evet yaşandı ve yaşanmaya devam ediyor
ozaman bunun adı komplo teorisi degilde
komplo pratigi falan olur kardeşim
7 nisanıda bir görelim bakalım

bu arada dediigm gibi hükümet hangi site olursa olsun eger isterse tib aracılıgıyla 4 saat içinde kapatabilir veya türkiyeden erişimi engelleyebilir yani eger isteseydi saldırı oldugu gün yada saldırıyla ilgili görüntülerin yayınlandıgı gün bu siteler engellenebilirdi
bunu tekrar belirtmekte fayda görüyorum
hükümet ne yaparsa dogrudur ve en uygunudur .. tartışmaya gerek bile duymuyorum .. sen ve senin gibi düşünenler paralelcisiniz .. :))

işin gerçeği şu artık ben o kadar cahil cüheylayı gördükten sonra bezdim ve caydım .. sende fazla kurcalama bence abi ..

Ali SARAÇ link=topic=83058.msg990437#msg990437 date=1428336933' Alıntı:
hükümet ne yaparsa dogrudur ve en uygunudur .. tartışmaya gerek bile duymuyorum .. sen ve senin gibi düşünenler paralelcisiniz .. :))

işin gerçeği şu artık ben o kadar cahil cüheylayı gördükten sonra bezdim ve caydım .. sende fazla kurcalama bence abi ..

padişahım çok yaşa :)

İSMAİL TUTAR link=topic=83058.msg990391#msg990391 date=1428327186' Alıntı:
Sayın Cumhuriyet Savcımızın başına silah doğrultulmuş fotoğrafları medya rantı uğruna yayınlamak fırsatçılık bence.Dolaylı yoldan da olsa suçu ve suçlunun reklamını yapar bence.Şahsi fikrim olarak:Fotoğrafları yayınlayan kuruluşların o teröristlerden farkı yoktur gözümde.Youtube ve twitter o görüntüleri silmeli.
yakın zamanda internet yasası onaylandı, hükümetin teklifiyle. yasaya göre gerekli görülen hesaplar 4 saat içinde kapatılabiliyor. aradan kaç gün geçmiş şimdi mi akıllarına gelmiş tüm ağı kapatmak.
fatihcastle link=topic=83058.msg990407#msg990407 date=1428331206' Alıntı:
Özgürlük başkasinin hakkina,şerefine,namusuna,ailesine zarar vermeye başladiginda özgürlükten çikar zulme girer savcimizin küçük cocugu ve ailesi var kim babasının yada eşinin kamuoyu hafizasinda kafasina silah dayanmiş yada teröristlerce öldürülürken kalmasini ister bitakim medyacilar rant saglayacak yada para kazanacak diye kimse o çocugu üzemez belki okulda arkadaslari hala o fotograflari cocuga gösteriyor youtube de twitter da haddini bilecek bizim degerlerimize saygi gösterecek üzerimizden milyarlari kazanip yargiyi,hükümeti yada halki yok sayamaz benim duşüncem bu
her ne sebepten olursa olsun insan canına kıymak suçtur. kimse teröristlerin yaptığını haklı görmüyor. ki dhkp-c bir terör örgütüdür ve taşöron bir yapıya sahiptir hükümetle de sık sık çalışır. örnek reyhanlı. savcıda dava da bazı bilgilere ulaşmıştı diye infazı yapıldı. benim düşüncem de bu.