2015 modern yeni Çokcanlar balya makinamız geldi :)

Ynt: 2015 modern yeni Çokcanlar balya makinamız geldi :)

Arkadaşlar sagolun varolun allah hepimizden razı olsun Rabbim olmayanlarada nasıp etsin.Uzun zamandır Farklı makinalarada baktık ama aralarından Çokcanlar dan yana kullandık kararımızı inşallah hakkımızda hayırlısı olur.Çokcanlar balya makinasi kullanan arkadaşlara sorduğumuz da hepside makinadan çok memnun olduklarını söylediler sağlamlık,serilik ,sap yeme ,servis ,parca ve firmanın da makinasının arkasında çok iddalı bir şekilde durması çok hoşumuza gitti ve kararımızı Çokcanlar dan yana yaptık.Fiyat konusunada gelince makina yı 1 ton arılı iple beraber 2015 harman 2016 harman vade olmak üzere iki taksitle 50.000 tl ye aldık.hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum bol bereketli hayırlı sezonlar dilerim.saygılar.. :D

Güleçler Tarım link=topic=83114.msg991304#msg991304 date=1428520466' Alıntı:
Arkadaşlar sagolun varolun allah hepimizden razı olsun Rabbim olmayanlarada nasıp etsin.Uzun zamandır Farklı makinalarada baktık ama aralarından Çokcanlar dan yana kullandık kararımızı inşallah hakkımızda hayırlısı olur.Çokcanlar balya makinasi kullanan arkadaşlara sorduğumuz da hepside makinadan çok memnun olduklarını söylediler sağlamlık,serilik ,sap yeme ,servis ,parca ve firmanın da makinasının arkasında çok iddalı bir şekilde durması çok hoşumuza gitti ve kararımızı Çokcanlar dan yana yaptık.Fiyat konusunada gelince makina yı 1 ton arılı iple beraber 2015 harman 2016 harman vade olmak üzere iki taksitle 50.000 tl ye aldık.hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum bol bereketli hayırlı sezonlar dilerim.saygılar.. :D

Bafra ' da peşin 47 istiyorlar sizinki bedavaymış :)

deymenci78 link=topic=83114.msg992224#msg992224 date=1428690546' Alıntı:
hayırlı olsun. Güle güle kullanın. biz geçen yıl 2014 modelini almıştık çok memnunuz
[/quote
allah razı olsun Rabbim cumlemize kazasız belasiz bol bereketli yıllar sezonlar versin :)

Herkese iyi akşamlar
Biz 20 yıldır patoz işiyle uğraşıyoruz allaha şükür 30 baş kadarda süt ve besi işletmemiz var aile işletmesi bunların balyasi için bi balya makinası almaya karar verdik makina baktık 2016 model ikinci el agritürk haşbaysız 40000 bin tl o yüzden vazgeçtim tabi babamın aklı onda kaldı yeni diye bende 26 bin liraya çokcanlar marka buldum bana daha yakın geldi içime sindi makinanın a dan Z ye bütün rulmanları burçları değişmiş boya yapılmış sıfır ayarında sizce napayım

Herkese iyi akşamlar
Biz 20 yıldır patoz işiyle uğraşıyoruz allaha şükür 30 baş kadarda süt ve besi işletmemiz var aile işletmesi bunların balyasi için bi balya makinası almaya karar verdik makina baktık 2016 model ikinci el agritürk haşbaysız 40000 bin tl o yüzden vazgeçtim tabi babamın aklı onda kaldı yeni diye bende 26 bin liraya çokcanlar marka buldum bana daha yakın geldi içime sindi makinanın a dan Z ye bütün rulmanları burçları değişmiş boya yapılmış sıfır ayarında sizce napayım
Çokcanların bir buyuk birde kucuk iki farklı model balya makinaları var sizin baktıgınız büyük modelse tavsiye etmem küçük modellerindeyse 2014 e kadar olanlarını tavsiye ederim kendi isiniz görmeye yeter.

aslan26 kardeşim fotolar bunlar
365d920ddc411e32b9fbc6623f012273.jpg
4875b9b43fad58c82929e1f8c73c4cd9.jpg
7b194c5d3e44c065c55970cd8741f410.jpg

hayırlı olsun öncelıkle makına kac model yazmamısınız ama 2014 e kadarkılerde baglama gurubunda sıkıntı cıktı.bir arastırın sonradan degiştirmişlermi? eger degiştiemedilerse iyi bir ustaya ayarlattırın.

Bağlama grubu RS yazıyor ama orjinal raspe mi yoksa yan sanayii mi bilmiyorum bize ne gibi sıkıntı çıkartırki bu makina bütün bakımları olmuş rulmanları burçları cıvataları istavrozları makinayi komple atölyede dağıtmışlar tekrar boyanıp toplanmış arızalı yada sorun çıkaracak parçaları değiştirilerek