Syngenta INOVE Mısır Tohumu

Ynt: Syngenta INOVE Mısır Tohumu

Ekim yapmadım ama biçimi gördüm bicerin boyunda mükemmel bir mısır dı mısır kocanlarida cok iyi durumda idi.
yem Bezelyesi arkasına 2 ürün slajlik olarak ekilmis gördüğüm görüntüye inanarak 50 dekar kadar ekmeyi planladık protein orani 13 dediler nasip olursa seneye hem verimleri hemde analizleri belli olacak
5 seneden beri hido ediyordum umarım yanilmam hidodanda vaz gecmedik yinede bakalım karşılaştırma sonuçları nasıl olacak

Cevap: Ynt: Syngenta INOVE Mısır Tohumu

Ekim yapmadım ama biçimi gördüm bicerin boyunda mükemmel bir mısır dı mısır kocanlarida cok iyi durumda idi.
yem Bezelyesi arkasına 2 ürün slajlik olarak ekilmis gördüğüm görüntüye inanarak 50 dekar kadar ekmeyi planladık protein orani 13 dediler nasip olursa seneye hem verimleri hemde analizleri belli olacak
5 seneden beri hido ediyordum umarım yanilmam hidodanda vaz gecmedik yinede bakalım karşılaştırma sonuçları nasıl olacak
Inovanin verimi nasildi?

ben güzel bir çeşit diye biliyorum pıoner 30 b 74 gibi boy oluyor ama koçanı da çok güzel iyi bir mısır. ayrıca tarlalarınız nasıl bilmiyorum ama tareks 6063 çeşidini gözü kapalı tavsiye ederim. benim tanıdığım birisi yer fıtığı plakası takılı iken ekmiş yanlışlıkla. çok sık olmasına rağmen harika verim oldu

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10