özka traktör arka lastik

Ynt: özka traktör arka lastik

Ozkanin arka degilde on lastiklerini kullaniyoruz gayet iyi fiyatina gore
Bence petlasdan daha iyi daha once petlas vardi lastik 2 yil icinde bicakla kesmis gibi yarildi
Sikayet ettik gelip baktilar kullanici hatasi deyip kabul etmediler
diger markalari bilmem ama petlasdan iyi oldugu kesin

özka yanılmıyosam izmit kökenlibi firma. lassa gibi büyük firmalara da kauçuk veren bi firma . bizde kullandık özkayı gayette memnunduk hatta suan 266g nin ön lastikleri özka tavsiyemdir yani =)

Yorumlariniz için tesekkur ederim arkadaşlar. Bugün su saat itibariyle lastikleri aldık. Kullanıp ggöreceğiz bakalım. Yarin taktiriyorum. Kullandıktan sonra bilgi vereceğim.iyi yanları kotu yanlarını.. ;)

lastikler yenılendı.

Resimler ve ekler

• DSC03769.JPG
    DSC03769.JPG
    4.2 MB · Görüntüleme: 614
  • DSC03769.JPG
    DSC03769.JPG
    4.2 MB · Görüntüleme: 340
  • DSC03769.JPG
    DSC03769.JPG
    4.2 MB · Görüntüleme: 326

isyankar1985 link=topic=83142.msg992863#msg992863 date=1428860204' Alıntı:
Hayırlı olsun Osman Bey. Lastik bayağı kaliteli görünüyor. Sanki Lassa ' nın lastik hamuru gibi.
teşekkur ederım isyankar;))) lassa almayı düşündüm ama duygusal olarak fark olduğundan ÖZKA aldım.

Güle güle kullanın.Ben de trakkulupte öğüldüğü için köydeki komşuma zorla özka aldırttım.Aslında tavsiyemin aksine diğer markayı almıştı .Son anda haber verdi baskı yapıp özka ' ya değiştirttim.Şimdi çok memnun.Fiyatıda çok uygunmuş.

bence kötü bi tercih ben kullanıyorum hiç memnun değilim hamuru çok kalitesiz traktör iki üç gün boş yattımı yolda yalpa yapıyor havası azdır dersiniz şimdi değil 13.6-28 de 20 hava var birde sekiz kat bu lastıkler traktörü uzun vade de yorabilir bir de traktörde saat varsa tabiki

Göktürk- link=topic=83142.msg992904#msg992904 date=1428864095' Alıntı:
Güle güle kullanın.Ben de trakkulupte öğüldüğü için köydeki komşuma zorla özka aldırttım.Aslında tavsiyemin aksine diğer markayı almıştı .Son anda haber verdi baskı yapıp özka ' ya değiştirttim.Şimdi çok memnun.Fiyatıda çok uygunmuş.
Bakalım kullanınca göreceğiz sonuçlarını..teşekkürler.