td110

arkadaşlar 2014 model td90 78bine verdik üzerine 25 bin daha verip td110 aldık sizce 103 bine uygun almışmıyız bi de td110 nasıl bilgisi olan var mı

Ynt: td110

öncelikle hayırlı olsun allah kaza bela vermesın güle güle kullanın.2012 de ben de aldım bu traktörden ama hiç memnun kalmadım 100 saatte de geri verdim motoru.sebebini sorarsan cüsse büyük ama beygirinin motoru değil,yakıtı fazla sağlamlık sıfır bence td 110 luklar tutulmaz gir internete bi dünya motor var herkesin ayrı bir şikayeti var umarım sen memnun kalırsın sıkıntı çıkarmaz.fiyat konusunda pahalı almışsın en fazla üste 15-16 vermen gerekirdi burda 2014 modelini 86bin e aldı üç ay geçmedi onu verdı 90lık aldı neyse ümitsiz konuştum ama dediğim gibi herkesin beklentisi farklı,traktör beğenisi farklı hayırlı olsun tekrar...

Oncelikle hayirli olsun Fiyat olarak pahalı geldi bana bizim burda 95 97 bin arasi aldilar ben 2012 650 saatte 110 lugu 75 bine verdim takasta sırf çiftçi alıyor diye traktör yapiyorlar traktörü kranktan yağ kaçırıyor diye 2 kez 2 ye ayırdılar turbosu değişti her yerden yağ akitiyordu konfor sağlamlık sıfır 2 senelik traktor simdi boyleyse ileride dagilir diye onu verip MF 5455 aldık oh be dünya varmış diyorum

Bizim burda var 2014 cusse biraz agir gibi ama sikayetci degiller yakiti normal cok yakmiyo diyor agir islerde kullaniyor 5 li 14 numara alpler donerli pulluk kullaniyor. Nh nin tdd serilerinde td90 ve td65 iyidir...