mf 5435 yeni

ikigun once gezmeye nevsehirden ankaraya gittik babamla tesadufen mf 5435. Gorduk. Yeni aldigimiz ls. Bize kucuk geliyordu bizim ls ile takas ettik 2012. Model bizim koyde. 4 tane var nasil traktorlardir forma baktim ama. Ayrintili bilgi goremedim. Ayrintili bilgi verebilirmisiniz traktor. Bugun sabah. Teslim aldik tarla camur olduğundan deneyemedik. Yakiti cekisi hakkinda bilgi almak istiyorum birde hidrolik sistemini cozemedim. Nevsehir topraginda ne yakar ne ceker

Ynt: mf 5435 yeni

Traktörünüz hayırlı olsun Gül ' e Gül ' e kullanın.Bizim akrabadada var aynısından Kabin konforu ergonomisi falan oldukça iyi sizin araziyi bilmem ama bizim orda sahibi 5-13 pullukta 2- 2,5 litre yaktığını söylüyor.Çekişini kullananlar daha Detaylı bilgi verecektir.

üçemli link=topic=83195.msg992567#msg992567 date=1428779295' Alıntı:
Traktörünüz hayırlı olsun Gül ' e Gül ' e kullanın.Bizim akrabadada var aynısından Kabin konforu ergonomisi falan oldukça iyi sizin araziyi bilmem ama bizim orda sahibi 5-13 pullukta 2- 2,5 litre yaktığını söylüyor.Çekişini kullananlar daha Detaylı bilgi verecektir.
.
Sağolun daha iyileri. Sizlerin olsun. Aldik bakalim yarin bi ufak deneme yapicam

İyidir abi neden uzuluyosun yerli traktorlerin aga babasina tas cikarir konforu seni hic yaniltmaz ariza yaptiraman kolay kolay sonucta massey ferguson yarin sikisir satmaya kalkarisin smdi 100 binse 5 sene sonra en az 85 bin eder ;) gonul rahatligiyla kullan ama dedigim gbi 45 ve uzeri daha verimli olurdu ;) tabiki arazi buyuklugu de onemlo

Fiyati da normal zaten o traktor 100 den assagi degil ;) saatine gore farkliliklar oluyo ;) benimde niyetim var ince tekerli bi ikinci el temiz bursam ara capa gubre ilac ve basit nakliye isleri icin dusunuyorum allah nasip ederse ;) yanina da 6460 yada 70 ;) hele su harman bi gelsinde durumlara bakcaz insallah ;) tekrar hayirli olsun size ;)

fyaglikara link=topic=83195.msg993832#msg993832 date=1429131640' Alıntı:
Fiyati da normal zaten o traktor 100 den assagi degil ;) saatine gore farkliliklar oluyo ;) benimde niyetim var ince tekerli bi ikinci el temiz bursam ara capa gubre ilac ve basit nakliye isleri icin dusunuyorum allah nasip ederse ;) yanina da 6460 yada 70 ;) hele su harman bi gelsinde durumlara bakcaz insallah ;) tekrar hayirli olsun size ;)
sağolun daha iyisi size olsun valla her çiftçiye şart ben cok traktrö kullandım hala bizim evde 7 8 tane var dyna bi başka bişey alışana kadar zorlanıyorsun alışınca iyi oluyor bu traktör basit küçük işlere iyi gelemz ama eğer bu seri alacaksan 5410 al gübreye ilaca nakliyeye iyi olur yanına bide 6460 al 5435 ufak işlerde cok yakar

bu arada dun traktörü sevise gösterdik traktör iyi dedu durumuna felan bakti hiçbir problem yokmuş common rail lileri sorduk aşşağı yukarı aynı yakıtı felan 10 hp daha güçlüymüş ama bi arıza olmasında veya normal bakımında onun 1 enjektörünün parasına 5435 in bütün enjektörlerini deiştirip pompasını deiştirebilirmisin yani onların motor kısmında bi arıza actıysa yandın demekmiş

turk50 link=topic=83195.msg994210#msg994210 date=1429222819' Alıntı:
bu arada dun traktörü sevise gösterdik traktör iyi dedu durumuna felan bakti hiçbir problem yokmuş common rail lileri sorduk aşşağı yukarı aynı yakıtı felan 10 hp daha güçlüymüş ama bi arıza olmasında veya normal bakımında onun 1 enjektörünün parasına 5435 in bütün enjektörlerini deiştirip pompasını deiştirebilirmisin yani onların motor kısmında bi arıza actıysa yandın demekmiş

hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullan kafanıda fazla karıştırma traktörün kralını almışsın Nevşehir kayseriye yakın bizim yetkili servise nevşehirden çok traktör geliyor usta işinin ehli eğerki içinden çıkılmayacak bi problemin olursa yardımcı olurum

mf_3105 link=topic=83195.msg996161#msg996161 date=1429778620' Alıntı:
hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullan kafanıda fazla karıştırma traktörün kralını almışsın Nevşehir kayseriye yakın bizim yetkili servise nevşehirden çok traktör geliyor usta işinin ehli eğerki içinden çıkılmayacak bi problemin olursa yardımcı olurum
. Tesekur ederim. Servise gosterdim hicbir problem. Yok dedi simdilik iyi menmunuz. Bizim td 65 in pulluğu ufak geldiği icin. Biraz fazla yakiyor. 2.2 litre ama uygun pulluk aldiğim zaman. Duseceğinden eminin

4*16= 64 inch 5*12=60 inch 1inch= 2,54 cm 4*2,54 =10,16 cm fark eder ama 16 inch i kolaymı çeker 5 li 12 ye göre bilmiyorum aynı cm aralığını 4 e bölerek çekmek var pullukla birde 5 e bölüp de sürmek var 5li 12 lide zorluk sıkıntı çekmeden sürer o traktör toprak yapısını bilmem sert yapıda ise 4 lü 16 da performansı nasıl olur bilemiyorum

biz patates fasulye ekeriz toprak yapısı kumsal yerlerimizde var cok ağır et toprak yapısıda var bulunduğumuz yerde 4.16 yı tercih edecem inşallah patates hasadından sonra ama traktörü alırken 1 yerde cok buyuk hata yapmışım şaft ta tekerlek devri yok aceba sonradan takdırma gibi bi durum olurmuki pek sannetmiyorum takılacanıda genede araştırmakta fayda var