bu nasıl traktör..bedava gibi.

Ynt: bu nasıl traktör..bedava gibi.

kkuzeyy link=topic=83204.msg992653#msg992653 date=1428788039' Alıntı:
Bu aletler daha önceden artrak süperline olarak ülkeye girdi. Hakiki ÇİN malı :) Parça sıkıntısı da mevcut diye biliyorum. Arkadaşın birinde var, bir parçasını tarlada düşürdü 1 hafta aradı, tarlayı 5 kere sürdü, 3 kere karıştırdı zor buldu.

sagalassos link=topic=83204.msg992661#msg992661 date=1428789333' Alıntı:
Bu aletler daha önceden artrak süperline olarak ülkeye girdi. Hakiki ÇİN malı :) Parça sıkıntısı da mevcut diye biliyorum. Arkadaşın birinde var, bir parçasını tarlada düşürdü 1 hafta aradı, tarlayı 5 kere sürdü, 3 kere karıştırdı zor buldu.

:D

sagalassos link=topic=83204.msg992661#msg992661 date=1428789333' Alıntı:
valla fiyat çok uygun parçayı bulamazsan tornada yaptırırsın ne olacak
bu traktöre verdiğin para sıfır bir traktörü alıp 2 sene sonra sattığında aradaki fark kadar yok bence
2 sene demi dayanmaz

Kötü traktör değil bizim köyde birinde vardı gayet güzeldi ve sıkıntıda yapmadı .Piyasada değeri yok fiyat o yüzden ucuz . Ayrıca parçaları diğer traktörlerin parçalarıyla aynı diye duydum ( sadece duydum ).

Selamlar Bende kullanıcısıyım alacak olan arkadaşlarıma öneririm pişman olmazsını tümosanın bütün parçaları uyuyor ayrıca zaten parça sıkıntısı da yok serviside var biz memmunuz bu arda satmak isteyen arkadaşlar fiyat mesaj bıraksın bana uyarsa alırım traktörüm 80 saatte 904 serisi 10 numara traktör 9lu 90 cm çizeli şasede her traktör takviye 4 de yemiyor (takviye 4 düz 1 dendaha hızlı)